Nowość od Agnieszki Olejnik już wkrótce!

Nowość od Agnieszki Olejnik Mów szeptem - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Agnieszki Olejnik to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Książka pt. Mów szeptem będzie dostępna w sprzedaży już od 30 stycznia 2019 roku. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością polskiej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza jeśli należycie do grona osób, które uwielbiają powieści obyczajowe lub młodzieżowe. Olejnik w swoich dziełach porusza ważne i trudne problemy zarówno nastolatków, jak i całkiem pogubionych dorosłych. Warto też wspomnieć, że do tej pory autorka wydała już 17 książek, cieszących się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała pisarka.

Nowość od Agnieszki Olejnik – Mów szeptem

Głównym bohaterem powieści jest Witek, miłośnik Szekspira i geniusz matematyczny. Tak się składa, że chłopak rozumie liczby znacznie lepiej, niż ludzi. Ponadto ma on rzadki dar i widzi słowa jako kolory. A chociaż świat bohatera jest niezwykle bogaty, to sam Witek czuje się bardzo samotny i smutny. Ponieważ w jego życiu brakuje przyjaciół.

Wkrótce w szkole Witka pojawia się nowa uczennica. Chłopak od razu zwraca na nią uwagę. I zupełnie nie zniechęca go fakt, iż Magda jest skryta i małomówna. Właśnie to sprawia, że dziewczyna bardzo go intryguje. I chociaż bohater nie szuka miłości, postanawia, że musi ją bliżej poznać.

Wkrótce okazuje się, że chociaż oboje są zupełnie różni, to jednak bardzo podobni do siebie. Oboje są samotni, bo wyznają tę samą zasadę. Lepiej być samemu niż kochać i cierpieć. Jednak kiedy spotka ich tragedia, zrozumieją, że tylko miłość pomoże im przetrwać.

Przypominamy, że nowość od Agnieszki Olejnik będzie dostępna 30 stycznia 2019 roku. Książkę pt. Mów szeptem znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom książek młodzieżowych i literatury obyczajowej. Agnieszka Olejnik po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Jej historie wciągają, intrygują i nierzadko zaskakują zakończeniem. Koniecznie więc sprawdźcie to sami! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także