Nowość od Agaty Przybyłek!

Nowość od Agaty Przybyłek Kto by się spodziewał - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Agaty Przybyłek to doskonała wiadomość dla wszystkich fanek twórczości polskiej autorki. Książka pt. Kto by się spodziewał? jest już dostępna w sprzedaży i przypadnie do gustu każdej wielbicielce komedii romantycznych. Warto tutaj wspomnieć, że pisarka ma już na koncie sporo bestsellerowych tytułów, które skradły serca odbiorczyń w całej Polsce. Trzeba również dodać, że prezentowana dziś książka to już trzeci tom przezabawnej serii Miłość i inne szaleństwa. To cykl najbardziej zwariowanych komedii Przybyłek, który charakteryzuje się poczuciem humoru i rodzinnymi nieporozumieniami. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Agaty Przybyłek – Kto by się spodziewał?

Główna bohaterka, Patrycja, postanawia odciąć się od rodziny i wytykających ją palcami sąsiadów. Wszystko to po bolesnym zawodzie miłosnym i wielkiej aferze na ślubie siostry. Do tego celu znajduje idealne miejsce – Słoneczną Przystań. Niegdyś jeździła tam jako animatorka obozów artystycznych, więc doskonale zna to miejsce. Ale ponieważ los bywa przewrotny i tym razem nie oszczędził bohaterki. Na miejscu dziewczyna dowiaduje się, że dyrektorem ośrodka został jej były chłopak. To jednak nie koniec niespodzianek. Na identyczny pomysł wpadła także siostra Patrycji. Bohaterka nie zamierza jednak rezygnować ze swoich planów. Jak na kobietę o ognistym temperamencie przystało, postanawia stawić czoła przeciwnościom.

Czy jednak się jej to uda? Wkrótce w dziewczynie ożywają uczucia do dawnego partnera. Niestety on okazuje zainteresowanie innej… Jak nic, szykują się poważne kłopoty. I tak bohaterka nieskutecznie uciekając przed problemami, pakuje się w jeszcze większe tarapaty.

Nowość od Agaty Przybyłek pt. Kto by się spodziewał? znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę książkę wszystkim miłośniczkom komedii romantycznych. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu. Jeśli zatem poszukujecie wciągających historii, trafiłyście idealnie. Koniecznie przekonajcie się same, co takiego mają w sobie historie Przybyłek, że cieszą się tak dużą popularnością.

Przeczytaj także