Nowość od Adama Silvera już jest!

Nowość od Adama Silvera Nasz ostatni dzień - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowość od Adama Silvera to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autora. Powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury młodzieżowej. Ponieważ najnowsza książka pisarza pt. Nasz ostatni dzień jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Warto tutaj wspomnieć, Adama Silvera to niezwykle popularny autor w Stanach Zjednoczonych. Jego książki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Pisarz tworzy poruszające historie o burzliwych, trudnych relacjach, traumach i poszukiwaniu szczęścia. Najlepiej czuje się w powieściach obyczajowych, młodzieżowych i społecznych. Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowość od Adama Silvera – kolejna, poruszająca historia

Jest piąty września, krótko po północy. Dwoje chłopców, Mateo Torrez i Rufus Emeterio otrzymują wiadomość telefoniczną. Właśnie dzisiaj bezpowrotnie odejdą z tego świata. Dostają jednak szansę odpowiedniego przygotowania się na nadchodzącą śmierć. Bohaterowie to zupełnie obcy dla siebie ludzie. Jednak z różnych powodów szukają dla siebie nowej, bratniej duszy, która będzie towarzyszyć im w Dniu Ostatecznym. Udaje się im to dzięki aplikacji Ostatni Przyjaciel. To właśnie za jej pośrednictwem Rufus i Mateo spotykają się. A wszystko po to, by przeżyć swoją pożegnalną i wielką przygodę. Ten niezapomniany dzień, który, jak się okazuje, zmieni życie ich obu.

Adam Silvera po raz kolejny zachwyca. Udowadnia również, że jego międzynarodowy sukces i sława to nie kwestia przypadku. Autor stworzył ponurą, a jednocześnie napełniającą nadzieją historię. Opowieść, która przypomina czytelnikom, iż nie istnieje życie bez śmierci i miłość bez straty.

Nowość od Adama Silvera pt. Nasz ostatni dzień znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej. Powinni po nią sięgnąć również ci, którzy poszukują nietuzinkowych opowieści, w których autor nie boi się poruszać trudnych tematów. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej historii coś dla siebie.

Inne historie Adama Silvera znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także