Nowość od Nory Roberts także w Polsce!

Nowość od Nory Roberts. Sekrety i śmierć - zobacz na TaniaKsiazka.plNowość od Nory Roberts to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Jej najnowsza książka pt. Sekrety i śmierć będzie dostępna na polskim rynku od 9 stycznia 2019 roku. Powieść ta przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi powieści kryminalnych i sensacyjnych. Warto tutaj wspomnieć, że autorka wspomniany tytuł wydała pod pseudonimem J. D. Robb, pod którym ma również mnóstwo bestsellerów i międzynarodowych hitów. Tym samym pisarka może pochwalić się niemałym dorobkiem literackim. Na koncie ma już ponad dwieście powieści, z czego znakomita większość to porywające historie, które przez długi czas gościły na największych listach bestsellerów. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z książkami tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Nory Roberts – Sekrety i śmierć

Po raz kolejny do akcji wkracza Eve Dallas z nowojorskiej policji, szefowa Wydziału Zabójstw. Tym razem musi schwytać mordercę, który niemal na jej oczach zadał śmiertelny cios znanej autorce popularnego programu. Programu, w którym przedstawiano pikantne plotki o celebrytach.

Bar Du Vin jest utrzymany we francuskim stylu i mieści się w centrum Manhattanu. Nie jest to z pewnością lokal, który Eve Dallas odwiedzałby z przyjemnością. Ponadto w takich miejscach rzadko dochodzi do rozlewu krwi. Jednak stało się. Szefowa Wydziału Zabójstw stawiła się na miejscu pewnego zimnego, lutowego wieczoru. Właśnie wtedy bowiem dochodzi do morderstwa Larindy Mars. Dziennikarka zajmowała się prezentowaniem w swoim programie plotkarskim wiadomości z życia bogatych i sławnych osób. W trakcie śledztwa okazuje się, że ofiara z cynizmem szantażowała bohaterów kompromitujących historii, jakie udało jej się odkryć. I oto teraz ktoś śmiertelnie ugodził ją nożem.

Eve Dallas nigdy nie przepadała za Larindą Mars. Ale bohaterka jeszcze bardziej nie lubi morderców. Staje więc przed trudnym zadaniem. Musi dotrzeć do tych wszystkich sław, które padły ofiarą szantażystki. I przy okazji poznaje fakty, o których jednak wolałaby nie wiedzieć.

Nowość od Nory Roberts będzie dostępna od 9 stycznia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także