Nowość Nele Neuhaus także w Polsce!

Nowość Nele Neuhaus to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości autorki. Warto tutaj wspomnieć, że książki pisarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W związku z tym w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami i zyskują status bestsellerów. Nikt więc nie ma wątpliwości, że najnowsza pozycja pisarki powtórzy sukces jej poprzednich powieści. Książka pt. Dzień Matki na polskim rynku będzie dostępna od 27 maja 2019 roku i zainteresuje każdego wielbiciela literatury kryminalnej i sensacyjnej. Czego możecie spodziewać się po nowym tytule Neuhaus? Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowość Nele Neuhaus - kup na TaniaKsiazka.plNowość Nele Neuhaus – rodziny się nie wybiera, ale rodzina może wybrać was

Zwłokami osiemdziesięcioczteroletniego Theodora Reifenratha nikt się nie zainteresował przez całe dwa tygodnie. Kiedy jednak śledczy Pia Sander i Oliver von Bodenstein, pojawiają się na posesji, dokonują makabrycznego odkrycia. Ukryto tam szczątki kilku zmarłych kobiet. Czy Reifenrath był seryjnym mordercą? Trudno w to uwierzyć. Ponieważ w oczach sąsiadów on i jego żona, Rita, stanowili książkowy przykład rodziny zastępczej. Wszystkim dzieciom pozbawionym opieki oferowali dom pełen miłości. Jednak w wyniku śledztwa na jaw wychodzą mroczne fakty. Okazuje się, że rodzona córka Reifenrathów zmarła z przedawkowania narkotyków. Dziewczyna z sąsiedztwa utopiła się w stawie, a sama Rtia Reifenratha popełniła samobójstwo. Czyn ten jednak owity jest sporą tajemnicą, ponieważ zwłok kobiety nigdy nie odnaleziono.

Kiedy kolejna kobieta przepada bez wieści, Pia mobilizuje wszystkie siły, by ją odnaleźć. Czy funkcjonariusze zdążą rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno? Czas jak zwykle działa na ich niekorzyść, ale muszą zrobić wszystko, żeby zdążyć przed Dniem Matki.

Przypominamy, że nowość Nele Neuhaus będzie dostępna na naszym rynku od 27 maja bieżącego roku. Książkę pt. Dzień Matki znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Autorka po raz kolejny udowadnia, że ma w zanadrzu jeszcze sporo zaskakujących i intrygujących historii. Prezentowana dziś powieść jest jedną z nich. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także