Nowość Magdy Stachuli – sprawdźcie!

Nowość od Magdy Stachuli - kup na TaniaKsiazka.plNowość Magdy Stachuli to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele thrillerów psychologicznych i powieści, o gęstej i mrocznej atmosferze. Ponieważ autorka słynie z niepowtarzalnego klimatu i wciągającej fabuły. Jej powieści nierzadko są porównywane do twórczości Pauli Hawkins. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami Stachuli, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Jej najnowsza powieść pt. Strach, który powraca będzie dostępna w sprzedaży już od 1 lipca 2020 roku. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej o tej historii!

Nowość Magdy Stachuli – co zrobisz, jeśli pewnego dnia ktoś spróbuje ci odebrać wszystko?

Główna bohaterka trzyma właśnie w ręku czerwoną kopertę, którą znalazła w nieoczekiwanym miejscu. Nie ma na niej adresu ani nazwiska. Przez chwilę czuje, jak jej serce przyspiesza bicia, a na czole występują kropelki potu. Skąd koperta wzięła się tu o tak wczesnej porze? Po krótkim wahaniu kobieta otwiera przesyłkę, a westchnienie ulgi wypełnia pomieszczenie. Okazuje się, że w środku znajduje koronkowe stringi i biustonosz. Uśmiecha się, ponieważ już dawno nie dostała od męża prezentu bez okazji. Szybko jednak orientuje się, że stanik jest o trzy numery za duży, a przecież Adam doskonale zna jej rozmiar.

Jej serce bije coraz szybciej. Już kiedyś to przeżyła. Stara się oddychać powoli i uspokoić szalony bieg myśli. To przecież niemożliwe, żeby to była ta sama osoba. A co jeśli wróciła i tym razem zechce odebrać jej wszystko, co ma?

Następnego dnia kobieta podczas pieczenia muffinek z córką, Amelią, otrzymuje SMS. Jego treść nie pozostawia złudzeń: Nie zasługujesz na to, co masz. I wtedy zdaje sobie sprawę, że najgorsze dopiero przed nią.

Przypominamy, że nowość od Magdy Stachuli będzie dostępna w sprzedaży od 1 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę pt. Strach, który powraca znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi thrillerów psychologicznych.

Przeczytaj także