Nowość od Joyce Carol Oates już na początku kwietnia!

O człowieku, który stracił cień - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Joyce Carol Oates to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości pisarki. Powieść pt. O człowieku, który stracił cień na polskim rynku pojawi się już 3 kwietnia 2018 roku i przypadnie do gustu miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z powieściami Oates, dzisiaj jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Dlaczego warto zapoznać się z twórczością tej amerykańskiej pisarki? Choćby dlatego, że wymienia się ją jako jedną z poważniejszych kandydatek do Literackiej Nagrody Nobla. Poza tym jej międzynarodowy sukces i stale powiększające się grono Czytelników potwierdzają, że autorka ma ogromny talent. Natomiast jej najnowsza powieść potwierdza, że pisarka wciąż jest w szczycie formy i ma niewyczerpane pokłady weny twórczej.

Nowość od Joyce Carol Oates – O człowieku, który stracił cień

Jest rok 1965, główna bohaterka to młoda neuropsycholog, Margot Sharpe. Początkująca badaczka na swojej drodze spotyka przystojnego, wykształconego i niezwykle charyzmatycznego Elihu Hoopesa. Niestety mężczyzna cierpi na ciężką amnezję. Jednak już wkrótce okazuje się, że to spotkanie na zawsze naznaczy jej karierę naukową. I wskaże życiową ścieżkę.

O człowieku, który stracił cień to nadzwyczaj oryginalna powieść o miłości trudnej i zakazanej. Autorka odsłania przed Czytelnikami najmroczniejsze tajemnice ludzkiej psyche. A cała historia napisana jest w charakterystycznym i precyzyjnym stylu, z którego słynie Joyce Carol Oates. Ta pełna pasji i emocji opowieść, składająca się z wielu złożonych struktur. I chociaż autorka pokazuje najciemniejsze zakamarki ludzkiego umysłu, ukazuje również świetlistą prawdę o człowieczym sercu.

Przypominamy, że nowość od Joyce Carol Oates na polskim rynku pojawi się 3 kwietnia bieżącego roku. Książkę pt. O człowieku, który stracił cień znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą w tej historii coś dla siebie. To jedna z tych książek, które jeszcze długo po zakończeniu, zostają w pamięci czytelniczek. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także