Nowość od Joanny Bator!

Purezento - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Joanny Bator to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autorki. Książka nosić będzie tytuł Purezento i w sprzedaży pojawi się 27 listopada bieżącego roku. Pisarka najnowszą powieścią udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i nie zamierza zwolnić tempa. Każda jej dotychczasowa książka spotykała się z ciepłym przyjęciem. Mnóstwo nagród i prestiżowych wyróżnień literackich potwierdzają tylko jej talent. Czy i tym razem podbije serca odbiorców? My, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Jeśli wśród naszych Czytelników są tacy, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z twórczością Bator, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od Joanny Bator – Purezento

Z pewnością historia stworzona przez pisarkę jest niezwykle tajemniczą opowieścią o utracie i miłosnej odnowie. Jej akcja rozgrywa się w Tokio i Kamakurze. Kiedy drzwi zamknęły się za chłopakiem głównej bohaterki, ta nie przypuszczała, że widzi go po raz ostatni. Nie podejrzewała również, że nauka języka polskiego pani Myōko, zapoczątkuje największą przygodę w jej życiu.

Los przewidział dla dziewczyny znacznie więcej atrakcji. Gdy bohaterka spotyka po raz pierwszy Mistrza Myō, nie wierzy, że jej życie może ponownie nabrać sensu. A miłość, która połączy ją z mężczyzną ze znamieniem w kształcie oliwki na plecach, okaże się silniejsza niż jakiekolwiek znane jej dotąd uczucie.

Czytelnicy wraz z główną bohaterką wybiorą się w podróż do Japonii. Będą towarzyszyć jej w mozolnym i wymagającym cierpliwości sklejaniu rozbitych naczyń. Tym samym odbiorcy stopniowo zaczną wkraczać w harmonijny świat zen, gdzie serce i umysł zapisuje się jednym znakiem kanji. Historia stworzona przez Joannę Bator uświadamia także pewną prawdę – najpiękniejsze w życiu jest to, co przemijające i nietrwałe.

Przypominamy, że nowość od Joanny Bator pt. Purezento w sprzedaży dostępne będzie od 27 listopada bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim, którzy poszukują wciągających powieści na deszczowe, jesienne wieczory.

Przeczytaj także