Nowość od Guillaume Musso!

Nowość od Guillaume Musso Dziewczyna z Brooklynu - kup na TaniaKsiazka.plDziewczyna z Brooklynu – taki tytuł nosić będzie nowość od Guillaume Musso, która w sprzedaży pojawi się 2 sierpnia 2017 roku. Jeżeli myśleliście, że to lipiec będzie najgorętszym czasem premier, to mamy dla was dobre informacje. Również drugi miesiąc wakacji upłynie pod znakiem nowości od bestsellerowych twórców, którzy szturmują obecnie rynek literatury. Guillaume Musso zaliczany jest do najzdolniejszych i najbardziej poczytnych pisarzy francuskich nie bez powodu. Zdążył zdobyć również tytuł mistrza suspensu, a wszystko za sprawą niezwykłych powieści, jakie oferuje Czytelnikowi. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował.

Nowość od Guillaume Musso – Dziewczyna z Brooklynu

Główny bohater ma na imię Raphaël i jest jednym z bardziej znanych pisarzy, który obecnie przeżywa swoje „pięć minut”. Również w życiu prywatnym od kilku miesięcy układa mu się doskonale. Spotyka się z Anną, stażystką paryskiego pogotowia ratowniczego w szpitalu. To właśnie tam się poznali. Jest tylko jedna rzecz, którą bohater zmieniłby w swojej ukochanej. Jej tajemniczość. I gdy pewnego dnia udają się na romantyczną podróż, na Lazurowe Wybrzeże, mężczyzna podejmuje próbę. Zadaje Annie mnóstwo pytań o jej przeszłość, co nie do końca podoba się dziewczynie. Para przechodzi burzliwą kłótnię, po której ukochana Raphaëla wraca do Paryża. On oczywiście jedzie za nią, ale kiedy ląduje na miejscu, okazuje się, że ślad po dziewczynie zaginął.

Zszokowany mężczyzna prosi o pomoc przyjaciela, emerytowanego inspektora policji. I jak wkrótce się okaże, poszukiwania będą o wiele bardziej skomplikowanie, niż początkowo przypuszczali. Ponadto Raphaël z pomocą policjanta odkrywa przerażającą prawdę. Anna nie jest osobą, z którą podawała się przez cały czas trwania ich znajomości. Na jaw wychodzą fakty, które świadczą o tym, iż kobieta znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie. Wszystko przez jej udział w nierozwiązanej sprawie sprzed dziesięciu laty.

Jak dalej potoczy się ta historia? Czy miłość jest w stanie przetrwać wszystko? A co, kiedy osoba, którą kochamy, popełnia tak straszliwy czyn, że nie jesteśmy w stanie sobie tego wyobrazić?

Przypominamy, że książka będzie dostępna od 2 sierpnia. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także