Nowość od Dagmary Skalskiej!

Nowość od Dagmary Skalskiej Pokochaj swoje serce - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Dagmary Skalskiej to ostatnia część z cyklu Egoizm to nie grzech! i nosi tytuł Pokochaj swoje serce. Ktoś mógłby nieco się zdziwić, ponieważ od wieków słowo „egoizm” niesie za sobą negatywne konotacje. Nic dziwnego, wszak ta cecha niejednokrotnie może przyczynić się do sprawienia przykrości lub, co gorsze, wyrządzenia komuś krzywdy tylko po to, by zadbać o własne interesy. Jednak w najnowszej książce Skalska udowadnia, że egoizm może być przyczyną sukcesu i niekoniecznie musi być kojarzona z negatywnymi odczuciami. Sztuka polega na tym, aby odnaleźć właściwe proporcje.

Nowość od Dagmary Skalskiej – ostatnia część bestsellerowej serii

Książka jest bez wątpienia dedykowana kobietom. To właśnie do nich autorka apeluje o to, by stały się bardziej kobiece, delikatne, subtelne oraz wrażliwe. A przede wszystkim podpowiada paniom, że to nie wstyd okazywać własne słabości. Według Skalskiej czas już wyrzucić z głowy stereotyp kobiety twardej i silnej, która bez przerwy gotowa jest do rywalizacji. Ciągła pogoń za stawaniem się coraz lepszą i bardziej niezależną nie prowadzi tak naprawdę do szczęścia. Jeśli dodamy do tego przekonanie, że facet jest płci pięknej zupełnie niepotrzebny, mamy gotowy przepis na katastrofę.

Jak przekonuje autorka, kobiecość to siła i mądrość. Dzięki książce, którą dziś wam prezentujemy, nauczycie się kochać własne serce. Otworzycie je ponownie na zaufanie, odrzucając przy tym nadmierną kontrolę. Skalska pomoże Wam powrócić do tego, co w Was naturalne i spontaniczne. A dzięki temu zyskacie autentyczność, tak potrzebną i cenną w dzisiejszym świecie.

Książka jest zbiorem nie tylko przydatnych wskazówek. Zawiera również mnóstwo sprawdzonych i skutecznych ćwiczeń, które pełnią funkcję terapeutyczną. Ponadto oprócz tego wszystkiego, odbiorca będzie miał możliwość zapoznać się z przepięknymi fotografiami autorstwa Małgorzaty Ziębińskiej. Panie wspólnymi siłami stworzyły metaforyczną i niezwykle magiczną opowieść nie tylko o kobietach, ale i mężczyznach. Wszystko to zostało okraszone sporą dawką dobrego humoru. A dzięki wrażliwości i przenikliwości autorki, książka pozwala spojrzeć w nowy sposób na codzienne wyzwania i problemy.

Książkę pt. Pokochaj swoje serce znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także