Nowość od Cezarego Harasimowicza!

Saga czyli filiżanka, której nie ma - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Cezarego Harasimowicza pojawiła się już na polskim rynku i nosi tytuł Saga, czyli filiżanka, której nie ma. Już od pierwszych dni powieść cieszyła się ogromną popularnością. Obecnie została okrzyknięta bestsellerem, a rzesza jej fanów stale rośnie. Nic dziwnego, Harasimowicz, polski dramaturg, scenarzysta i pisarz zawsze wiedział, jak dotrzeć do Czytelników. Każda jego książka cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców. Tym razem pisarz podjął się niecodziennej próby spisana historii własnej rodziny. Chyba każdy z nas, chociaż raz, miał podobne marzenie. By od początku do końca przelać na papier losy rodziny, a przy tym stworzyć drzewo genealogiczne, sięgające jak najdalej w przeszłość. Jak wiele ciekawych faktów można odkryć podczas takiej przygody, przekonał się Harasimowicz. A przedsięwzięcie okazało się tak zajmujące, iż postanowił podzielić się tym z czytelnikami.

Nowość od Cezarego Harasimowicza – zwykli ludzie, niezwykłe historie

Cezary Harasimowicz miał ogrom materiału, z którego korzystał, tworząc najnowszy projekt. W jednym miejscu zebrał wspomnienia przodków, obejrzał stare fotografie i na kartach książki wydobył na światło dzienne rzeczywistość, która już dawno została zapomniana.

Saga, czyli filiżanka, której nie ma jest niezwykłym i niecodziennym portretem rodzinnym. W tej książce z pewnością nie brakuje zabawnych opowieści. To także dokładny obraz dawnej, wielonarodowej Polski, która ukazuje się przed czytelnikiem, ożywając na moment. Autor przejrzał dokładnie zapiski nie tylko matki, ale i dziadka. Warto przy tym wspomnieć, że pisarz jest wnukiem majora Adama Królikiewicza, słynnego jeźdźca i medalisty olimpijskiego. Harasimowicz czerpał z rodzinnych anegdot i odkrywał gorące romanse. A dzięki wycinkom prasowym z tamtych czasów, przywołuje świat, w którym równolegle toczy się wielka historia i życie zwykłych ludzi.

Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego autora, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Nowość od Cezarego Harasimowicza pt. Saga, czyli filiżanka, której nie ma znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy! Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej książce coś dla siebie.

Przeczytaj także