Nowość od Anny Szczypczyńskiej już dostępna!

Dzisiaj śpisz ze mną - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Anny Szczypczyńskiej to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Jej najnowsza powieść pt. Dzisiaj śpisz ze mną przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury kobiecej i obyczajowej. Warto tutaj również wspomnieć, że pisarka ma już na koncie literackie sukcesy. Odbiorczyniom w całej Polsce jest przede wszystkim znana, jako autorka bloga Panna Anna biega. O tematyce biegania napisała również książkę Zakochaj się w bieganiu, która cieszy się również ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek. Teraz spod pióra Szczypczyńskiej wyszła kolejna historia, która już zyskała grono wielbicielek. Jeśli zatem poszukujecie intrygującej powieści na jesienne wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś książkę.

Nowość od Anny Szczypczyńskiej – Dzisiaj śpisz ze mną

Główną bohaterką powieści jest Nina, która zdaje się mieć ułożone życie. Bo czy można chcieć więcej, kiedy ma się kochającego męża, śliczne córki i poczucie stabilizacji? Jednak przewrotny los jest nieubłagany i zawsze realizuje swój własny scenariusz dla danych bohaterów. Tym samym na drodze Niny pojawia się przystojny, młody mężczyzna, Jan. I burzy jej poukładane i spokojne życie. I sprawia, że bohaterka na nowo czuje się piękna i zmysłowa.

I chociaż Nina zaciekle broni się przed rodzącą się namiętnością, nie potrafi uwolnić się od marzeń o Janie. Bo to właśnie on przypomniał jej, jaka była kiedyś. I on uwolnił tęsknotę za tą dziewczyną, którą była kiedyś, zanim weszła w rolę żony i matki. Kobietą targają silne emocje, ale ostatecznie powoli dojrzewa do tego, by podjąć tę jedną, właściwą decyzję. Sprawa jednak wcale nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać. Bo czy w tej sytuacji jest tylko jedno dobre rozwiązanie? Czy odpowiedzialność za rodzinę zawsze musi oznaczać rezygnację z marzeń? No i czy miłość usprawiedliwia każdą decyzję? A może jest zupełnie odwrotnie? Może to właśnie prawdziwa miłość wymaga poświęceń?

Nowość od Anny Szczypczyńskiej pt. Dzisiaj śpisz ze mną znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i powieści dla kobiet.

Przeczytaj także