Nowość od Alice Broadway w tym miesiącu!

Nowość od Alice Broadway Iskra - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Alice Broadway to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Na książki wspomnianej autorki powinien zwrócić uwagę każdy wielbiciel literatury młodzieżowej i fantasy. Najnowsza pozycja Broadway nosi tytuł Iskra i na polskim rynku będzie dostępna od 14 marca 2019 roku. Warto tutaj również wspomnieć, że jest to druga część bestsellerowej historii pt. Tusz. Powieści autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskują status międzynarodowych hitów. Dlatego, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Alice Broadway – poznajcie dalsze losy Leory

Główną bohaterką powieści jest Leora i w Saintstone próżno szukać osoby niebezpieczniejszej od niej. Dziewczyna jest pokryta tatuażami jak większość społeczności. Nie jest jednak całkiem jak oni, ale też nie jest całkiem inna… Wkrótce bohaterka odkrywa prawdę o swojej rodzinie. I nie jest już pewna, czy chce żyć w świecie, gdzie każdy uczynek musi zostać utrwalony na skórze.

To jednak nie koniec jej dylematów. Burmistrz miasteczka każe jej natychmiast je opuścić i udać się do krainy nienaznaczonych w roli szpiega. Sprawa została przedstawiona jasno. Albo Leora przyjmuje propozycję, która nie do końca jej pasuje, albo jej bliscy ucierpią z powodu odmowy. Bohaterka, nie mając wyjścia, wyrusza do Featherstone, gdzie, jak łatwo się domyślić, nie zostaje ciepło przyjęta. Jednak im dłużej przebywa z mieszkańcami, w jej głowie zaczynają pojawiać się wątpliwości. Czy nienaznaczeni są faktycznie tak źli, jak mówią o nich w Saintstone? Już wkrótce Leora odkryje, że to burmistrz skutecznie manipuluje mieszkańcami. A wszystko po to, by doprowadzić do wojny między tymi dwiema grupami. Jeśli więc dojdzie do wojny, po której stronie stanie dziewczyna?

Alice Broadway po raz kolejny stworzyła historię, która wciąga czytelników już od pierwszych stron. To świat, gdzie tusz na ciele znaczy całą opowieść życia.

Przypominamy, że nowość od Alice Broadway pt. Iskra będzie dostępna w sprzedaży od 14 marca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszy tom historii pt. Tusz.

Przeczytaj także