Nowe wydanie Sagi Księżycowej!

Nowe wydanie Sagi Księżycowej Cinder - kup na TaniaKsiazka.plNowe wydanie Sagi Księżycowej to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników science fiction! Seria, za którą odpowiedzialna jest Marissa Meyer, to także doskonała propozycja dla wszystkich fanów literatury młodzieżowej. Ale historia stworzona przez autorkę przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią sobie nietuzinkowe opowieści z futurystyczną wizją świata. Warto też wspomnieć, że nowe wydanie Sagi Księżycowej podbija obecnie polski rynek z jeszcze jednego powodu. Po raz pierwszy Czytelnicy w naszym kraju mają szansę zetknąć się z pełnym wydaniem w oryginalnej oprawie graficznej. Jest to więc również nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów tego typu egzemplarzy. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie opowieść stworzona przez Marissę Meyer, że podbija serca odbiorców na całym świecie.

Nowe wydanie Sagi Księżycowej – tom II już za kilka dni!

Pierwsza część wspomnianej sagi pt. Cinder w nowym wydaniu pojawiła się w 2017 roku. Teraz Czytelnicy czekają z niecierpliwością na drugą część. I właśnie dla wszystkich zniecierpliwionych mamy doskonałą wiadomość. Druga część cyklu pt. Scarlet pojawiła się w sprzedaży 18 kwietnia 2018 roku. O czym będzie opowiadać ten tom?

Odbiorcy po raz kolejny spotkają tutaj Cinder, bohaterkę pierwszej części bestsellerowego cyklu. Dziewczyna jak zwykle wpakuje się w poważne kłopoty. Tymczasem po drugiej stronie świata znika babcia Scarlet Benoit. Bardzo szybko okazuje się, że dziewczyna nie miała tak naprawdę pojęcia, kim właściwie jest jej babka. Nie przypuszcza także, że jej życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Los przed bohaterką stawia tajemniczego Wilka, pięściarza, który twierdzi, że zna miejsce pobytu starszej kobiety. Scarlet nie zamierza jednak ufać nieznajomemu. Ale coś nieustannie ją do niego przyciąga. A go do niej.

Scarlet i Wilk podejmują się rozwiązania tajemniczych zagadek. A kiedy już uda rozwikłać się im jedną niewiadomą, szybko pojawia się kolejna. Tym tropem docierają do Cinder. Teraz we trójkę muszą stale być o krok przed Levaną, mściwą królową Księżycowych.

Nowe wydanie Sagi księżycowej znajdziecie poniżej:

Tom I – Cinder.

Tom II – Scarlet.

Przeczytaj także