Nowe wydanie Morderstwa w Orient Expressie!

Nowe wydanie Morderstwa w Orient Expressie - kup na TaniaKsiazka.plNowe wydanie Morderstwa w Orient Expressie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Agathy Christie. Jak z pewnością orientuje się większość z Was, do polskich kin już 24 listopada bieżącego roku trafi ekranizacja tej powieści. I to właśnie z tej okazji światło dzienne ujrzała książka z okładką filmową. Nie ma wątpliwości, że jest to wspaniała okazja dla każdego, kto kolekcjonuje takie właśnie wydania. Ponadto sama premiera ekranizacji jest niezwykle ekscytująca. Dlatego, jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z tą historią, a wybieracie się na film, macie idealną okazję, by nabyć również książkę. I to w okazyjnej cenie!

Nowe wydanie Morderstwa w Orient Expressie – kultowa powieść w nowej odsłonie

Morderstwo w Orient Expressie weszło już do kanonu literatury kryminalnej. Książka wciąż cieszy się dużym uznaniem wśród Czytelników i krytyków na całym świecie. Nic dziwnego. Agatha Christie stworzyła niezwykle wciągającą opowieść, która do ostatnich chwil trzyma w ogromnym napięciu, by zaskoczyć Czytelnika zakończeniem. Wszystkie wątki tej powieści łączą się ze sobą w idealnej harmonii, tworząc niepowtarzalną i wartką akcję.

Po rozwiązaniu kryminalnej sprawy w Azji Herkules Poirot wraca w końcu do Europy. Niestety, pociąg Orient Express, którym podróżuje, zostaje zmuszony do postoju przez wielką zaspę. To jednak nie koniec problemów pasażerów. W nocy dochodzi do zabójstwa jednego z nich. Tym samym detektyw Poirot rozpoczyna śledztwo, a jego podróż zmienia się w kolejną sprawę do rozwiązania. Wkrótce wszystkie fakty zaczynają wskazywać, że morderca zajmuje przedział w tym samym wagonie, co główny bohater. Czy Herkulesowi uda się rozwiązać tę tajemniczą zagadkę? Sprawa nie wydaje się łatwa, zwłaszcza że podejrzanym jest każdy z pasażerów pociągu.

Nowe wydanie Morderstwa w Orient Expressie Agathy Christie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy! Przypominamy również, że film na podstawie książki w polskich kinach pojawi się 24 listopada bieżącego roku. Koniecznie podzielcie się z nami Waszymi opiniami, kiedy już obejrzycie tę niezwykłą ekranizację!

Przeczytaj także