Nowe wydanie książki Życie zero waste już wkrótce!

Nowe wydanie książki Życie zero waste - kup na TaniaKsiazka.plNowe wydanie książki Życie zero waste to doskonała wiadomość dla wszystkich tych, którzy poszukują praktycznych poradników. Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z tą książką, teraz macie doskonałą okazję, by to zmienić. Poradnik Katarzyny Wągrowskiej, w nowej odsłonie, będzie dostępny już od 28 lutego 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś pozycja to pierwsza tego typu lektura, która pojawiła się w naszym kraju, traktująca o zasadzie zero waste, zanim stało się to modne. Tym bardziej warto po nią sięgnąć! Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać.

Nowe wydanie książki Życie zero waste – żyjcie bez śmieci i żyjcie lepiej

Kiedy autorka po raz pierwszy usłyszała o ludziach, którzy nie produkują śmieci, nie do końca była przekonana, czy to w ogóle możliwe. W jej głowie pojawiły się dwie myśli – albo to wielkie oszustwo, albo morderczy wysiłek. Szybko jednak okazało się, że nic bardziej mylnego!

Zero waste to droga do zdecydowanie lepszego życia. To kupowanie na targach i w małych sklepikach świeżych produktów bez opakowań. Tam, gdzie sprzedawcy ze zdziwieniem odkładają na bok foliowe torebki, a produkty stoją na półkach tylko w szklanych opakowaniach. Ponadto to również smak i zapach bez sztucznych dodatków. Poza tym do tego dochodzi wspólnie spędzony czas na działaniach, które okazują się lepszym prezentem dla najbliższych, niż kolejny niepotrzebny przedmiot.Zero waste to frajda z tego, że samemu można zrobić coś dobrego i wielkiego dla przyszłych pokoleń.

Ten poradnik to doskonała podpowiedź, jak żyć świadomie bez wytwarzania odpadów. Jak pozbyć się plastiku z domu? Jak zrobić bezśmieciowe zakupy? Jakich składników kosmetycznych unikać? Jak zrobić domowy jogurt, makaron lub mydło? Zdziwicie się, jakie to proste! Dzięki tej książce nauczycie się brać ze świata pełnymi garściami, jednocześnie nie niszcząc go przy tym.

Przypominamy, że nowe wydanie książki Życie zero waste będzie dostępna w sprzedaży od 28 lutego bieżącego roku. Poradnik znajdziecie tutaj. Koniecznie go sprawdźcie!

Przeczytaj także