Nowa wydanie książki Jakuba Żulczyka – Zmorojewo!

Nowe wydanie książki Jakuba Żulczyka to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autora. Wznowiona powieść nosi tytuł Zmorojewo i przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi literatury młodzieżowej. Polski autor po raz kolejny zaskakuje odbiorców i na ich ręce składa fascynującą historię. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest na to idealny moment. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Sprawdźcie, co tym razem autor przygotował swoim czytelnikom. Co więcej, już niedługo na rynku ma pojawić się kontynuacja prezentowanej dziś książki. Zapowiada się więc mnóstwo godzin wspaniałej, czytelniczej uczty.

Nowe wydanie książki Jakuba Żulczyka – Zmorojewo

Głównym bohaterem powieści jest Tytus, piętnastoletni nerd. Jako klasyczny przedstawiciel tej grupy uwielbia gry komputerowe i horrory. A ponadto jest fanatykiem nadprzyrodzonych zjawisk. I właśnie zanosi się, że będzie musiał spędzić najnudniejsze wakacje życia u dziadków w Głuszycach. Wszystko jednak się zmienia, kiedy poznaje tam Ankę, odważną i zbuntowaną nastolatkę.

Równocześnie w mazurskim lesie czai się Zło. Legendy o nim od lat krążą po wsi, budząc strach w mieszkańcach. Wkrótce zaczynają ginąć ludzie, a dookoła dzieją się dziwne rzeczy. Tym samym niespodziewane lato u nadpobudliwej babci zamienia się w mroczną przygodę. Para przyjaciół, narażając się na śmiertelne niebezpieczeństwo, próbuje rozwikłać tajemnicę miasta-widma, którego zdjęcia pojawiają się w sieci.

Tymczasem Strzępowaty i Gangrena, żołnierze Zła, usiłują zdobyć Trzy Klucze. Dzięki nim bowiem będą mogli zawładnąć światem. Wojnę z agentami ciemności, dowodzonymi przez ponurego Leszego, może wygrać jedynie tajemniczy potomek Strażnika Dobra.

Nowe wydanie książki Jakuba Żulczyka pt. Zmorojewo znajduje się tutaj. Autor stworzył szereg przerażających postaci, które za wszelką cenę chcą wtargnąć w ludzki świat. A których nikt z nas nie chciałby spotkać w realnym życiu. Ta opowieść to trochę śmieszna, trochę przerażająca historia pełna dziwnych pomysłów. Jedno jest jednak pewne, przypadnie do gustu każdemu wymagającemu odbiorcy. Przy tej książce nie sposób się nudzić.

Przeczytaj także