Nowe wydanie Harry’ego Pottera już w sprzedaży!

Harry PotterMamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośników Harry’ego Pottera jak i tych, którzy dopiero zastanawiają się nad sięgnięciem po serię o młodym czarodzieju. Do księgarni trafiło właśnie nowe wydanie książek o Harrym Potterze, autorstwa J. K. Rowling.  

Jeśli myślisz, że okładka to jedyna różnica między nowym a poprzednim wydaniem, to będziesz miło zaskoczony. W świeżo powstałych książkach znajdziesz nie tylko odnowioną szatę graficzną. Na początku każdego tomu dołączona została mapka Hogwartu oraz okolic (po raz pierwszy w historii publikacji przygód o Harrym Potterze!), a każdy początek rozdziału ozdobiony został specjalnymi gwiazdkami. Teraz bez problemu zidentyfikujesz miejsce, w którym rozgrywa się dana akcja powieści oraz z łatwością zlokalizujesz położenie istotnych placówek.

Wciąż wahasz się, czy sięgnąć po książki o Harrym Potterze? Dotychczasowe wydania nie spełniały twoich oczekiwań? Teraz masz świetną okazję, by uzupełnić swoją domową biblioteczkę nowym, ulepszonym wydaniem serii. Poniżej przedstawiamy linki do nowych wydań serii o Harrym Potterze.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny, tom 1.

Harry Potter i Komnata Tajemnic, tom 2.

Harry Potter i więzień Azkabanu, tom 3.

Harry Potter i Czara Ognia, tom4.

Harry Potter i Zakon Feniksa, tom 5.

Harry Potter i Książę Półkrwi, tom 6.

Harry Potter i Insygnia Śmierci, tom 7.

Nie czekaj ani chwili i już teraz ciesz się swoim nowym wydaniem serii o najsłynniejszym czarodzieju na świecie!

Przeczytaj także