Nowe thrillery i kryminały lipca – sprawdźcie

Nowe thrillery i kryminały lipca to doskonała okazja, by miłośnicy tych gatunków sprawdzili, co w trawie piszczy. Jeśli poszukujecie mrocznych i wciągających historii, a także powiewu świeżości, trafiliście idealnie. Ponieważ dziś mamy przyjemność zaprezentować wam kryminalne nowości i thrillery, które na świecie, ale także w kraju, okazały się gorącymi hitami. To głośne zagraniczne bestsellery, jak i rodzime perełki. W związku z tym nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Na kilka prezentowanych tytułów przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jednak ogromna większość jest już dostępna w sprzedaży. Jeśli więc chcecie, by to lato było zaczytane i pełne nietuzinkowych opowieści, koniecznie zerknijcie na to, co przygotowaliśmy!

Żony - kup na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Żony

Thursday jest żoną Setha, a przed ślubem zawarli układ. Mężczyzna może mieć inne kobiety, którym poświęca po jednym dniu w tygodniu. To, co wydawało się proste, komplikuje się w miarę trwania związku. Ponieważ Thursday nie radzi sobie z ciekawością i za wszelką cenę chce poznać pozostałe partnerki męża. Wszystko po to, by upewnić się, że to ona wciąż jest numerem jeden. W końcu pojawia się okazja, by stanąć oko w oko z innymi wybrankami męża. A to, co odkryje, zmieni jej małżeństwo na zawsze. I nie będzie już odwrotu.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Gra w nigdyGra w nigdy - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ojciec dziewiętnastolatki, która zaginęła w jednej z miejscowości w Dolinie Krzemowej, wyznacza nagrodę za odnalezienie córki. Zgłasza się do niego Colter Shaw, który słynie z poszukiwania zaginionych osób. Jednak już wkrótce okazuje się, że sprawa jest bardziej skomplikowana, niż początkowo przypuszczali. Ofiar porwań zaczyna przybywać. Poza tym pojawia się hipoteza, że za każdym z nich stoi ten sam sprawca, który inspiruje się pewną grą komputerową. Gracz, który jest uwięziony w pułapce, musi samodzielnie znaleźć drogę ucieczki, korzystając w tym celu z pięciu losowych przedmiotów. Jeśli poniesie porażkę, zginie.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Ostatni lot

Claire Cook ucieka od swojego męża, cenionego i zamożnego polityka, który kontroluje ją na każdym kroku. Na lotnisku spotyka kobietę, Evę, która także zrobi wszystko, by raz na zawsze zniknąć. W ostatniej chwili zamieniają się więc biletami. Claire poleci jako Eva do Oakland, a Eva do Puerto Rico jako Claire. Jednak lot Evy kończy się tragicznie – samolot ulega katastrofie. Tym samym Claire może ukraść tożsamość Evy, z całym bagażem skrzętnie ukrywanych przez nią sekretów.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Córka nieboszczykaCórka nieboszczyka - kup na TaniaKsiazka.pl

Konserwatorka dzieł sztuki Tycjana i charakteryzatorka teatralna Angelina to przyrodnie siostry, które poznają się dopiero na pogrzebie ojca, bibliotekarza z Pracowni Zbiorów Masońskich. Tam ekscentryczna ciotka nie daje im spokoju i powtarza, że śmierć ta nie była przypadkiem. W związku z tym, mimo swojego sceptycyzmu, kobiety rozpoczynają prywatne śledztwo. Wkrótce jednak ginie kolejna osoba, a do ich drużyny dołącza nadużywający alkoholu ekspolicjant Jarota.

Książka dostępna od 14 lipca 2020 roku.

Nie ufam już nikomu - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Nie ufam już nikomu

Iga, świeżo upieczona mama, od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Dlatego po porodzie decyduje się na innowacyjną terapię, której jest współtwórczynią.  To chip, wszczepiany w ramię, który kontroluje się za pomocą aplikacji. Jest już po pierwszych testach, więc kobieta ma pewność, że nic jej nie grozi. Jednak już wkrótce zaczynają dziać się rzeczy, których bohaterka nie rozumie. Stale pogarszające się samopoczucie psychiczne, do którego dochodzą niepokojące przywidzenia i bardzo realistyczne halucynacje, a z biegiem czasu zaniki pamięci. Na domiar złego na ciele syna odkrywa sińce.

Książka dostępna od 29 lipca 2020 roku.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Zdrada doskonałaNowe thrillery i kryminały lipca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Świat Tess rozpada się niczym domek z kart po tragicznej śmierci męża. Jednak kobieta robi wszystko, by w miarę normalnie funkcjonować, ponieważ chce chronić syna, Jamiego. Tylko on jej został. Wkrótce w ich życiu pojawia się Shelley, a wokół bohaterki zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Tajemnicze telefony, poczucie, że jest obserwowana, wątpliwości co do przypadkowości śmierci męża. Czy uda się jej rozwikłać tę zagadkę?

Książka dostępna od 15 lipca 2020 roku.

Strach, który powraca - kup na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Strach, który powraca

Bohaterka pewnego dnia odnajduje kopertę z koronkową bielizną. Ta jednak jest o nią o kilka rozmiarów za duża. I wie już, że nie jest to romantyczny prezent od męża. Demony przeszłości są coraz bliżej. Kiedy spędza niewinny dzień z córką na pieczeniu muffinek, otrzymuje wiadomość: „Nie zasługujesz na to, co masz”. Tym samym kobieta czuje, że zbliża się najgorsze.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Krew za krewKrew za krew - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ziba MacKenzie, policyjna profilerka, otrzymuje tajemniczą wiadomość od umierającej kobiety: „On to zrobił. Musisz o tym komuś powiedzieć”. Wszystko dzieje się w Londynie, gdzie podczas godzin szczytu dochodzi do zderzenia podmiejskiej kolei. Wkrótce też policja odnajduje ciało z makabrycznym podpisem seryjnego mordercy, który powrócił po 25 latach. Ziba zostaje wciągnięta w poszukiwania. Czy jego powrót ma coś wspólnego z wiadomością z pociągu?

Książa już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Inspiracja

Oskar pisze opowiadania kryminalne, które są dla niego formą terapii, pomagającej zapomnieć o dramacie z przeszłości. W poszukiwaniu inspiracji chłopak udaje się na pogrzeb brutalnie zamordowanej nastolatki. To właśnie tam poznaje Luizę, piękną dziewczynę z wyższych sfer, która odmienia jego życie. Tymczasem pojawiają się doniesienia o kolejnych ofiarach seryjnego mordercy, ochrzczonego przez dziennikarzy mianem Łowcy Nimfetek. Poza tym już niebawem bohater odkrywa nitkę, łączącą ludzi z otoczenia Luizy z makabrycznymi zbrodniami.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Zapłacz dla mnieZapłacz dla mnie - kup na TaniaKsiazka.pl

W Sopocie policja odnajduje ciało brutalnie zamordowanej nastolatki, która uczęszczała do elitarnego liceum. Pod paznokciami ofiary znajdują naskórek, który należy do jednego ze szkolnych kolegów dziewczyny. Podejrzany natychmiast zostaje aresztowany. W tym samym czasie z więzienia warunkowo zwolniony zostaje Jakub Ramon. Były funkcjonariusz policji skazany wcześniej na 20 lat odsiadki za zabójstwo partnera. A młoda dziennikarka, Aśka Jaworska, ma przeczucie, że obie te sprawy są ze sobą powiązane.

Książka już dostępna.

Przeczytaj także