Nowe przepisy od Moniki Honory!

Nowe przepisy od Moniki Honory Zupy w mig - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowe przepisy od Moniki Honory to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują sprawdzonych i skutecznych sposobów na to, by zrzucić zbędne kilogramy za sprawą diety. Nowa książka Honory pt. Zupy w mig będzie dostępna w sprzedaży już od 13 marca 2019 roku i przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi tych płynnych posiłków. Autorka udowadnia, że zupy wcale nie muszą być nudną breją o niezachęcającym kolorze. Ponadto z jej rad warto skorzystać, ponieważ autorka wie, o czym pisze. Doradza w SPA, a za sobą ma przeszłość długotrwałej walki z nadwagą. Udało się jej pozbyć 40 kilogramów, a wszelkie diety i metody, które obecnie promuje, przetestowała na sobie. Jest więc chodzącym dowodem na to, że działają i są naprawdę skuteczne. Jesteście zainteresowani, co tym razem znajdziecie w jej najnowszej książce? Koniecznie to sprawdźcie!

Nowe przepisy od Moniki Honory – Zupy w mig

Zupy to idealny posiłek na obecne czasy, gdzie żyjemy w ciągłym pędzie i trudno wygospodarować czas na stworzenie pełnowartościowego posiłku. Ponieważ nierzadko jest to czasochłonne. Dlatego też dzisiejsza propozycja to idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych. Zupy są przygotowywane zgodnie z zasadami Programu Przemian. Są smaczne, zdrowe i pełnowartościowe. Do tego są dostępne na każdą kieszeń oraz praktyczne – możecie ugotować większą ilość i łatwo przechowywać.

Co czytelnicy znajdą w środku? To aż 78 przepisów na zupełnie nowe zupy, które ugotujecie w 20-30 minut. To jednak nie wszystko. Wśród tego znajdziecie zupy gotowane w tradycyjny sposób i zupy „kameleony”, które z łatwością zmodyfikujecie, by uniknąć monotonni. Ponadto odbiorcy znajdą tu również szereg cennych i przydatnych informacji, niezbędnych w realizacji Programu Przemian.

Będziecie zaskoczeni, jaki potencjał drzemie w tym niewinnym daniu, którym jest zupa. Książka ta dedykowana jest nie tylko osobom pragnącym redukować wagę, ale także wszystkim, którzy mimo intensywnego trybu życia chcą dbać o zdrowe odżywianie.

Przypominamy, że nowe przepisy od Moniki Honory, czyli książkę pt. Zupy w mig będziecie mogli nabyć już od 13 marca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także