Nowe oblicze księgarni TaniaKsiazka.pl!

Nowe oblicze księgarni TaniaKsiazka.plUwaga! Werble, oklaski, okrzyki i spontaniczny taniec radości… Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, iż po wielu miesiącach intensywnych prac oddajemy w Wasze ręce – a raczej myszki – nowy wygląd księgarni TaniaKsiazka.pl.

Nowe oblicze księgarni TaniaKsiazka.pl

Aby zobaczyć i skorzystać z nowej wersji wystarczy, że klikniesz tutaj: >>TaniaKsiazka.pl<<

W celu nadania świeżości stronie, umileniu oraz, przede wszystkim, ułatwieniu Wam dokonywania zakupów, postanowiliśmy diametralnie zmienić podejście do wyglądu strony. W efekcie wizualna postać księgarni TaniaKsiazka.pl zmieniła się, można powiedzieć, nie do poznania. Każdy element został skrupulatnie zaprojektowany od podstaw. Zachęcamy do zapoznania się z krótką charakterystyką wprowadzonych zmian:

1. Zastosowaliśmy nowoczesne technologie. Strona księgarni w końcu jest responsywna, więc powinna wyglądać dobrze zarówno na laptopach, komputerach stacjonarnych, jak również na smartfonach, czy tabletach.

2. Zmieniliśmy wygląd niektórych elementów. Dokonaliśmy również całościowej metamorfozy odnośnie wyświetlania się poszczególnych elementów księgarni TaniaKsiazka.pl. Między innymi:

  • drzewo kategorii zmieniło położenie – od tej pory znajduje się na górze strony, bezpośrednio pod wyszukiwarką;
  • wielkość banerów informujących o ciekawych książkach, grupach książek, czy promocjach została powiększona niemal dwukrotnie;
  • moduły promocyjne (bestsellery, polecane, nowości, zapowiedzi) można teraz znaleźć w prawej kolumnie, w trakcie wyszukiwania produktów oraz podczas przeglądania kategorii;
  • praktycznie z każdego miejsca na sklepie można przejść do zestawienia bestsellerów, nowości, promocji oraz zapowiedzi.

3. Odświeżyliśmy widok karty produktu. Obecny jest znacznie bardziej przejrzysty oraz przyjazny w odbiorze. Przeglądając i przesuwając w dół kartę produktu, menu posłusznie wędruje za nami.

Nowe oblicze księgarni TaniaKsiazka.pl

4. Ułatwiliśmy logowanie. Aktualnie oprócz standardowej opcji logowania, na stronie księgarni można zalogować się za pomocą konta w jednym z dwóch największych portali społecznościowych: Facebook oraz Google+

Nowe oblicze księgarni TaniaKsiazka.pl

5. Uprościliśmy proces zakupowy. Teraz, składając zamówienie macie mniej kroków do pokonania, dzięki czemu więcej Waszego cennego czasu będziecie mogli poświęcić na czytanie książek! 🙂

Nowe oblicze księgarni TaniaKsiazka.pl

6. Zmieniliśmy wygląd zakładki “Moje konto”. Nowy wygląd umożliwia łatwy dostęp zalogowanego użytkownika do swojego konta, prostszy i czytelniejszy wgląd do historii zamówień.

Nowe oblicze księgarni TaniaKsiazka.pl

7. Wprowadziliśmy nową kolorystykę. Barwy księgarni obecnie są spójne z logo TaniaKsiazka.pl.

8. Dodaliśmy więcej informacji o nas. Wraz ze zmianą wyglądu dodaliśmy w stopce obszerną informację o firmie TaniaKsiazka.pl.

Zapraszamy do korzystania z nowej wersji księgarni TaniaKsiazka.pl. Liczymy, iż z wprowadzeniem zmian korzystanie ze sklepu TaniaKsiazka.pl będzie łatwiejsze, a modyfikacje okażą się pomocne i znacznie uproszczą przeglądanie oferty oraz procesy zakupowe. Zachęcamy do klikania, przeglądania, oceniania oraz kupowania.

Koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami na temat nowego wyglądu. To bardzo ważne, gdyż to wszystko z myślą o Was, drodzy Klienci!


Z pozdrowieniami,
Załoga sklepu TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także