Nowa seria od Katy Evans coraz bliżej!

Nowa seria od Katy Evans Biały dom - kup na TaniaKsiazka.plTo już tuż, tuż! Nowa seria od Katy Evans wkracza również na polski rynek. Książka pt. Biały dom będzie dostępna w sprzedaży już od 17 sierpnia 2018 roku. Zapowiada się więc naprawdę gorące lato! Powieść ta zapoczątkuje erotyczną serię pt. Mr. President, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom pikantnej literatury kobiecej. Katy Evans z powodzeniem tworzy kolejne historie, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. W błyskawicznym tempie zyskała status bestsellerowej pisarki New York Timesa, USA Today i Wall Street Journal. Jednak autorka mimo ogromnego sukcesu nie spoczęła na laurach. Teraz po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowa sława nie jest kwestią przypadku. Zatem jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Nowa seria podkręci letnią temperaturę na maksa!

Nowa seria od Katy Evans – zakazany romans w świecie polityki

Główną bohaterką powieści jest Charlotte. Dziewczyna poznała Matthew Hamiltona, kiedy oboje byli jeszcze bardzo młodzi. Ona była wtedy córką senatora, on synem prezydenta. Chłopak od pierwszej chwili zrobił na Charlotte piorunujące wrażenie. Łatwo się dogadywali, bo oboje dorastali w świecie wielkiej polityki.

Matthew złożył obietnicę, że nigdy nie wystartuje w wyborach prezydenckich. Natomiast Charlotte obiecała, że gdyby zmienił zdanie, ona będzie stała u jego boku. Kilka lat później kobieta otrzymuje zaproszenie, by dołączyć do kampanii Matthew.

Każdy kolejny dzień sprawia, że kandydat na prezydenta ma coraz więcej obowiązków. Zyskuje również znacznie większą władzę nad sercem i umysłem bohaterki. Już wkrótce oboje zaczynają stąpać po bardzo cienkim lodzie. Cena za złamanie zasad jest bardzo wysoka. To nie tylko strata uczucia, ale także szansy na wygraną.

Czy Charlotte podejmie ryzyko, wiedząc, że zwycięstwo może odebrać jej wszystko?

Przypominamy, że książka pt. Biały dom będzie dostępna w sprzedaży już od 17 sierpnia bieżącego roku. Pierwszy tom pikantnej serii Mr. President znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom powieści erotycznych i literatury dla kobiet.

Przeczytaj także