Nowa seria od Briana McClellana!

Nowa seria od Briana McClellana. Grzechy Imperium - kup na TaniaKsiazka.plNowa seria od Briana McClellana to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autora. Spore powody do zadowolenia mają również wielbiciele literatury fantasy. Brian McClellan jest bowiem amerykańskim pisarzem, który cieszy się uznaniem nie tylko fanów, ale także krytyków. Jego powieści w błyskawicznym tempie osiągają status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. O niezwykłym talencie McClellana świadczy także stos prestiżowych nagród i wyróżnień, które do tej pory zdołał zgromadzić na swoim koncie. Nic dziwnego, że powraca w wielkim stylu. Najnowsza seria, która wyszła spod jego pióra, nosi tytuł Bogowie krwi i prochu, a jej pierwszy tom to Grzechy imperium. Zaintrygowani? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem autor przygotował czytelnikom!

Nowa seria od Briana McClellana – nowy, epicki cykl fantasy

Fatrasta jest pograniczem rządzonym przez gwałt i przemoc. Ludzie, którzy tu mieszkają, dopiero stają się narodem. W skład społeczeństwa będą wchodzić przestępcy, biedacy, szukający szczęścia, odważni osadnicy i magowie, tropiący zabytki przeszłości. Jedyną osobą, która jest w stanie utrzymać, choćby pozorny, porządek w stolicy jest Lady Kanclerz, jej tajna policja i żelazna wola. Każdy jednak niemal podskórnie czuje, że pod powierzchnią spokoju tli się jednak nieustannie płomyk rewolty.

Obroną przed powstaniem okazują się przebiegłość i siła. Te natomiast uosabiają się w postaci Michela Bravisa, przebiegłego szpiega oraz Bena Styke i generał Vlory zwanej Krzemień. Styke to niekwestionowany siłacz i jednocześnie szalony bohater wojenny. Natomiast Vlory to dowódca najemników, o przeszłości równie burzliwej, jak nastroje w stolicy. Jednak przeszłość prześladuje wszystkich. Czy w takim układzie lojalność ma szansę przetrwać trudną próbę czasu?

Bo oto z okowów wyzwolony zostaje upiór stary jak świat. Mieszkańcy Landfall szybko przekonają się, że rewolta to najmniejszy z ich problemów.

Nowa seria od Briana McClellana to bez wątpienia doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury fantasy. Nietuzinkowa historia i mnóstwo akcji to coś, co zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością autora, koniecznie nadróbcie zaległości.

Książkę pt. Grzechy Imperium znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także