Nowa promocja z okazji zbliżającego się Dnia Matki

dzien matki

W Polsce dnia 26 maja obchodzony jest Dzień Matki. To jedna z tych okazji, aby podziękować matkom za ich obecność i bezgraniczne wsparcie. To także doskonała sposobność na wyrażenie wdzięczności za to, że w wychowanie swoich ukochanych pociech włożyły całe serce.

W tym wyjątkowym dniu istnieje wiele sposobów na okazanie mamom szacunku i miłości. Jednak świetnym i sprawdzonym prezentem jest zawsze książka. Nie od dziś wiadomo, że mamy to też przecież zagorzałe czytelniczki. Sprawcie im radość i zapoznajcie je z nowymi autorami oraz niesamowicie intrygującymi przygodami.

Nasza nowa promocja pomoże wam w wyborze tej jedynej i wyjątkowej lektury. Z okazji Dnia Matki przeceniliśmy ponad 400 książek. Rabaty sięgające nawet 40% ceny pozwalają nabyć niemal dwie książki w cenie jednej. W tej sytuacji możecie sprawić prezent także sobie, bądź obdarować ukochaną mamę podwójnie!

Na liście dostępnych i przecenionych książek można odnaleźć wiele topowych tytułów. Znajdują się na niej, bowiem najchętniej czytane książki tego roku oraz lat poprzednich. Ich popularność nie jest bezzasadna, bo jak tu nie sięgnąć po takie tytułu jak jak Shantaram czy House of Cards? Pokusa sięgnięcia po bestsellery Zanim się pojawiłeś i Pokój również nie jest mniejsza.

Zauważyliście, że wasze Mamy lubują się w kryminałach? To świetnie! W tej kategorii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na książkę Dziewczyna w pociągu, zwłaszcza, że już wkrótce historia ta trafi także na ekrany kin. Nie można zapomnieć również o twórczości niezawodnej Tess Gerritsen i jej nowej książce Igrając z ogniem (premiera 18.05.2016).

To jednak nie wszystko, przygotowaliśmy znacznie więcej kategorii i tytułów. Znajdziecie je na pełnej liście przecenionych produktów, która dostępna jest na głównej stronie księgarni TaniaKsiazka.pl

26 maja podziękujcie swoim Mamom książkowym prezentem.

Przeczytaj także