Nowa promocja „Książka na wakacje”

ksiażki na wakacje

Drodzy czytelnicy, czy zdarzyło się wam w tym roku, ze względu na brak wolnego czasu, odłożyć przeczytanie konkretnego tytułu na później? Jeśli tak, to nic straconego! Lato i okres wakacyjny to najlepsza okazja do nadrobienia czytelniczych zaległości. Zaplanowany urlop może nawet wystarczyć na zgłębienie całej serii napisanej przez waszego ulubionego autora. Również podczas wakacyjnych podbojów, chwila z książką z pewnością zapewni wam sporo świetnej rozrywki, jak i moment wyczekiwanego wytchnienia. Tak więc, zarówno podczas planowania wypoczynku, jak i w trakcie pakowania walizek nie zapomnijcie o książce!

Jeśli nie ustaliliście jeszcze listy lektur na lato, ale wiecie już, że te wakacje miną pod znakiem książki, to mamy dla was specjalną ofertę. „Książka na wakacje” to najnowsza TanioKsiążkowa promocja, która zapewni wam mnóstwo radości podczas letniego relaksu. W ramach promocji udostępniliśmy blisko 800 produktów. W zestawieniu znajdują się nie tylko książki, ale także audiobooki i ebooki. Oczywiście wszystkie pozycje są do kupienia w specjalnej cenie, nawet do 35% taniej. Letnia promocja na TaniaKsiazka.pl będzie trwać włącznie do 3 lipca. Przecenione produkty mają ograniczoną dostępność, zatem kto pierwszy, ten lepszy.

Wszyscy wiemy, jak wakacyjna pogoda może być kapryśna, dlatego polecamy książki takich autorek jak Laurelin Paige czy Sylvia Day. Podczas kiepskiej aury seria „Uwikłani”, bądź cykl „Dotyk Corssa” z pewnością zapewni gorącą atmosferą. Na urlop wybieracie się pociągiem? Musicie koniecznie zabrać ze sobą powieść Pauli Hawkins „Dziewczyna z pociągu”. Wasza podróż nabierze zupełnie innego wymiaru.

To oczywiście nie wszyscy autorzy, w letniej promocji na TaniaKsiazka.pl znajdziecie książki Tess Gerritsen, Jo Nesbo, Stephena Kinga, Katarzyny Puzyńskiej czy Neila Gaimana. Resztę musicie sprawdzić sami. Życzymy zaczytanych wakacji!

Pełną listę książek dostępnych w promocji „Książka na wakacje” znajdziecie tutaj

Przeczytaj także