Nowa powieść Pauli Hawkins!

Zapisane w wodzie to nowa powieść Pauli Hawkins, która bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów. Autorka serca czytelników na całym świecie skradła tytułem Dziewczyna z pociągu, sprzedanym w ponad 20 milionach egzemplarzy. Jej literacki debiut niemal natychmiast zainteresował Hollywood i wkrótce odbiorcy mieli już możliwość zapoznania się z równie mroczną ekranizacją. Po tak ogromnym sukcesie przyszedł w końcu czas na kolejną, mrożącą krew w żyłach opowieść, która w sprzedaży pojawi się 10 maja 2017 roku.

O czym jest nowa powieść Pauli Hawkins?

Nel Abbott kilka dni przed swoją śmiercią dzwoni do siostry. Niestety Jules nie podnosi słuchawki, ignorując tym samym prośbę o pomoc. Kiedy mieszkańcy miasteczka dowiadują się, że Nel nie żyje, zaczynają krążyć pogłoski, że „skoczyła”. Tym samym Jules zmuszona jest powrócić w rodzinne strony, z których kiedyś uciekła. Nie jest to dla niej dobra wiadomość, gdyż miała cichą nadzieję, że już nigdy nie będzie musiała tu przyjeżdżać. W obliczu takiej tragedii ktoś jednak musi zaopiekować się jej piętnastoletnią siostrzenicą.

Dawno pogrzebane wspomnienia, stary młyn i świadomość, że Nel nigdy nie popełniłaby samobójstwa, nie dają jej spokoju i przerażają ją. Jednak kobieta najbardziej boi się wody i zakola rzeki, które miejscowi nazywają Topieliskiem.

Nowa powieść Pauli Hawkins to kolejny przejaw jej niezaprzeczalnego talentu. Dynamiczny styl i dogłębne zrozumienie instynktów, które kierują człowiekiem. Autorka udowadnia, że tworzenie porywających thrillerów ma we krwi, a jej głośny debiut nie był przypadkiem. Przekonajcie się sami, jak mroczne sekrety z przeszłości mogą zniszczyć ludzkie życie.

Książkę Zapisane w wodzie znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także