Nowa książka Zyty Rudzkiej już dostępna!

Nowa książka Zyty Rudzkiej Krótka wymiana ognia - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowa książka Zyty Rudzkiej jest już dostępna i z pewnością ucieszy wszystkich miłośników twórczości autorki. Powody do zadowolenia mają również ci, którzy przepadają za literaturą piękną i beletrystyką. Do tej pory nie słyszeliście o książkach tej autorki? Koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Powieść pt. Krótka wymiana ognia to historia, opowiadająca o przemijaniu i młodości, za którą tęskni główna bohaterka. Starzenie się ciała i człowieka to temat często niewygodny i wręcz tabu. Zyta Rudzka nie boi się wyzwań i podejmuje trudny temat. Koniecznie sprawdźcie, co udało się jej stworzyć.

Nowa książka Zyty Rudzkiej – Krótka wymiana ognia

Główną bohaterką powieści jest Roma Dąbrowska, która ma sześćdziesiąt dziewięć lat. Kobieta w latach swojej młodości była sławną poetką, teraz jednak niewiele osób już o niej pamięta. Osobiste życie bohaterki potoczyło się nie tak, jakby sobie tego życzyła. Rozwiodła się z mężem, a z ukochaną córką straciła kontakt. Jednak to zdecydowanie nie jest okres, w którym chciałby już żegnać się ze światem. Szczególnie kiedy pewnego dnia na przystanku zaczepia ją młody mężczyzna. Roma zaczyna fantazjować, dostrzegając przy tym, jak wiele straciła.

Trudno nie zgodzić się z faktem, że nie każdy jest w stanie pogodzić się z przemijaniem. Starzenie się i śmierć to rzeczy, które stale wydają się odległe. A jednak jak nic na tym świecie, są również pewne. Główna bohaterka prezentowanej dziś powieści chce jednak wrócić do przeszłości.

Nowa książka Zyty Rudzkiej to opowieść o próbie odrodzenia swojej namiętności i powrocie do chwil, które przecież już nigdy nie wrócą. Jak pogodzić się z przemijaniem, utratą seksualności, ciałem, które przecież nie jest już tak sprawne? Autorka w doskonałym sposób prezentuje czytelnikom złożoność problemu, ale też uniwersalność. Udowadnia również, że inne osoby mają ogromny wpływ na to, jak postrzegamy siebie. W końcu to otoczenie ma wiele wspólnego z tym, jak odbieramy własne ciało i jak godzimy się z przeszłością.

Krótka wymiana ognia, nowa książka Zyty Rudzkiej znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także