Nowa książka Tillie Cole już jest!

Nowa książka Tillie Cole Przebaczenie - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Tillie Cole to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości angielskiej pisarki. Powieść pt. Przebaczenie jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku i przypadnie do gustu każdej wielbicielce książek dla kobiet, literatury erotycznej i romansów. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości! Dlaczego? Ponieważ jej twórczość charakteryzuje prosty styl i trzymająca do końca w napięciu akcja. A w swoim dorobku ma wszelkiego rodzaju romanse, poczynając od komedii romantycznych, na mrocznych, sensacyjnych romansach erotycznych kończąc. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie jej najnowszy tytuł!

Nowa książka Tillie Cole – czy między rozpaczą a nadzieją, jest miejsce na wiarę w miłość?

Rudowłosa Phebe urodziła się i wychowała w Zakonie Dawida. Przyświecał jej jeden cel: uwodzić. Dlatego też została nauczona, co robić, by mężczyźni uzależniali się od niej i pragnęli jej dotyku, jak dotyku bogini. Jednak wskutek fatalnego zbiegu okoliczności bohaterka trafia w ręce Meistera, okrutnego przywódcy Bractwa Aryjskiego. To tu przechodzi prawdziwe piekło. Dziewczyna jest gwałcona, torturowana, okaleczana i odurzana narkotykami. Zawieszona między majakami a potworną rzeczywistością, odczuwa tylko rozpacz, beznadzieję i ból. Mnóstwo odcieni bólu.

Xavier „AK” Heyes to mężczyzna, który potrafi walczyć. Ponieważ był snajperem w służbach specjalnych oraz przeszedł znakomite przeszkolenie wojskowe. Ponadto został osławionym członkiem gangu znanego powszechnie jako Kaci Hadesa. Dlatego też nie boi się zabijać. Na koncie ma ponad sto trzydzieści śmiertelnych trafień. Widział paskudne rzeczy, a sam robił jeszcze gorsze. I w żadnym z momentów w życiu nie poczuł smaku strachu. Gdy któregoś dnia wiceprezes Katów potrzebował pomocy w odbiciu swojej szwagierki z rąk handlarzy żywym towarem, AK zgłosił się na ochotnika. Xavier doskonale pamiętał tę dziewczynę. Nazywała się Phebe i była najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widział. Ale uwolnienie dziewczyny wywołuje demony przeszłości. I on, i ona mają wspomnienia, których nie chcą pamiętać.

Nowa książka Tillie Cole pt. Przebaczenie znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także