Nowa książka Tijan Meyer już dostępna!

Nowa książka Tijan Meyer Pozwól mi zostać - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Tijan Meyer to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Autorka podbiła serca czytelniczek na całym świecie powieściami z gatunku literatury romantycznej, erotycznej i New Adult, przeznaczonych głównie dla młodzieży. I tym razem jej nowość utrzymana jest w podobnym klimacie. Nic więc dziwnego, że w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, a grono jej wielbicielek stale się powiększa. Teraz także czytelniczki w Polsce mają okazję zapoznać się z tym międzynarodowym hitem. Książka pt. Pozwól mi zostać jest już dostępna w sprzedaży i z pewnością zainteresuje wszystkie wielbicielki literatury młodzieżowej i kobiecej. Koniecznie sprawdźcie to same!

Nowa książka Tijan Meyer – Pozwól mi zostać

Główną bohaterką powieści jest młoda dziewczyna, Mackenzie, która obecnie zmaga się z ogromną traumą. Jej siostra bliźniaczka popełniła samobójstwo. Tym samym świat dziewczyny legł w gruzach. Zdruzgotana i oszołomiona bohaterka nie potrafi pogodzić się z tak olbrzymią stratą. Nie wyobraża sobie również, że kiedykolwiek będzie jeszcze potrafiła cieszyć się życiem. Bo nic nie wskazywało na przyszłość w jasnych barwach.

Jednak tej tragicznej nocy, kiedy jej siostra popełniła samobójstwo, dziewczyna znalazła spokój i bezpieczeństwo. I to w zupełnie nieoczekiwanym miejscu. Schronienia udzielił jej obcy chłopak, Ryan. Spędzili wspólną noc w jednym pokoju, w zupełnie obcym domu. Z tego powodu dziewczyna powinna być zażenowana, powinna odmówić i uciec. Ale nie zrobiła żadnej z tych rzeczy. Tym samym wpuściła Ryana do swojego życia, a on sprawił, że w końcu poczuła się bezpieczna. Jego pokój stał się dla niej spokojnym schronieniem. Miejscem, w którym mogła poukładać swoje myśli.

Nowa książka Tijan Meyer to dowód na to, że sukces autorki nie jest kwestią przypadku. Jej najnowsza historia pełna jest silnych emocji. Czytelniczki zetkną się tu z żalem i smutkiem po stracie najbliższej osoby, strachem i niedowierzaniem. Ale pojawia się tutaj również miłość i poczucie ulgi. A wszystko to okraszone niezwykle lekkim i przystępnym stylem pisarki.

Nowa książka Tijan Meyer pt. Pozwól mi zostać znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także