Nowa książka Susan Lewis – Dziewczyna, która wróciła

Dziewczyna, która wróciła - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Susan Lewis Dziewczyna, która wróciła na polskim rynku wydawniczym pojawi się 17 listopada bieżącego roku. Jest to nie lada gratka nie tylko dla miłośniczek literatury kobiecej. To także idealna pozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają gatunek thrillerów psychologicznych. Susan Lewis zapewnia odbiorcom wstrząsające przeżycia i mnóstwo akcji, wywołującej gęsią skórkę. Koniecznie sprawdźcie sami, co takiego ma w sobie powieść, która podbiła serca czytelników na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera.

Nowa książka Susan Lewis – kiedy w grę wchodzi zemsta

Główną bohaterką powieści jest Jules Bright, która przeżyła jedną z największych tragedii w życiu. Kiedy pewnego dnia usłyszała pukanie do drzwi, nie przeczuwała nawet, że jej życie wkrótce tak dramatycznie się odmieni. Gościem okazał się detektyw, który przyniósł wyjątkowo złe wieści. Przekazał on kobiecie informację, której ta obawiała się już niemal od trzech lat. Amelia Quentin, morderczyni jej córki, została zwolniona z więzienia. To przez nią życie bohaterki zmieniło się w koszmar, a ona sama straciła najukochańszą osobę i powód, by istnieć.

Rodzina ofiary doskonale wie, że sprawczyni nie została należycie ukarana. Jej członkowie wciąż oczekują sprawiedliwości i czują się pokrzywdzeni przez wymiar sprawiedliwości. Każdy z nich chce, aby Quentin poniosła odpowiednią karę za swój czyn. A matka zamordowanej jest gotowa pomścić córkę, nie bacząc na konsekwencje.

Jak zakończy się ta konfrontacja? I kto powinien bardziej się bać, Amelia czy Jules?

Nowa książka Susan Lewis w listopadzie

Przypominamy, że książka pt. Dziewczyna, która wróciła w sprzedaży pojawi się 17 listopada 2017 roku. Jeśli jesteście miłośnikami wciągających i mrocznych thrillerów psychologicznych, ta pozycja z pewnością przypadnie Wam do gustu. Znajdziecie ją tutaj.

Na koniec warto wspomnieć również słowo o samej autorce powieści. Na swoim koncie ma ona już ponad 40 książek. Każda z nich okazała się ogromnym sukcesem. I właściwie nie ma, co się dziwić. Susan Lewis przez dłuższy czas pracowała w Hollywood, pisząc tam scenariusze. Autorka może pochwalić się osobistą znajomością z takimi gwiazdami jak Jennifer Anniston czy Nicholas Cage. Jednak to pisanie powieści okazało się tym, co pokochała najbardziej.

Przeczytaj także