Nowa książka od Sarah A. Denzil

Morderczyni - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Sarah A. Denzil to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości brytyjskiej pisarki. Powieść pt. Morderczyni jest już dostępna na naszym rynku i z pewnością zadowoli najbardziej wymagających fanów kryminałów i sensacji. Warto tutaj wspomnieć, że Denzil ma na koncie już kilka tytułów, które skradły serca czytelników na całym świecie. W swoich książkach skupia się między innymi na psychologii postaci. A wszystko po to, by dobrze oddać ich cechy, zachowania, a przy tym zastanowić się, co kryje się w umyśle każdej z nich. Jeśli zatem do tej pory było wam nie po drodze z powieściami tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości! Dziś jest na to idealny moment. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowa książka od Sarah A. Denzil – Morderczyni

Ginie człowiek, dziecko zabiło dziecko. Jednak czy to naprawdę takie oczywiste? Kto w rzeczywistości zabił Maisie Earnshaw?

Minęło siedem lat od dnia, kiedy sześcioletnia Maisie została zamordowana. Odpowiedzialność za śmierć dziewczynki spadła na czternastoletnią wówczas Isabel. Domniemana sprawczyni zupełnie niczego nie pamięta. Jednak na dłoniach i ubraniu ma krew Maisie. Tym samym sąd nie ma wątpliwości i skazuje ją za morderstwo.

Leah dopiero zaczyna pracę w szpitalu psychiatrycznym dla szczególnie niebezpiecznych przestępców. To właśnie tam poznaje Isabel i spędza z nią dużo czasu. Już wkrótce kobieta zaczyna podejrzewać, że śmierci Maisie sprzed siedmiu lat jest winien ktoś zupełnie inny. Jeśli jednak ma rację, kto dopuścił się tak okropnego czynu? I czy jest jeszcze szansa na to, by zwrócić młodej dziewczynie skradzione dzieciństwo? I zdjąć z niej piętno morderczyni, które zniszczyło jej życie?

Nowa książka od Sarah A. Denzil pt. Morderczyni znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom powieści kryminalnych i sensacyjnych. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Jeśli zatem poszukujecie wciągających i nietuzinkowych historii, trafiliście idealnie. Książki Denzil intrygują i trzymają w napięciu aż do ostatniej strony. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także