Nowa książka od Szymona Hołowni już wkrótce!

Nowa książka od Szymona Hołowni Boskie zwierzęta - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Szymona Hołowni to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników polskiego dziennikarza i publicysty. Boskie zwierzęta będą dostępne w sprzedaży już od 29 listopada 2018 roku. Tytuł ten z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy interesują się tematami z pogranicza religioznawstwa i ekologii. Autor po raz kolejny stworzył pozycję, skłaniającą czytelników do refleksji. Tym samym w najnowszej książce porusza wiele ciekawych i ważnych kwestii, dotyczących współistnienia ludzi i zwierząt. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował swoim czytelnikom!

Nowa książka od Szymona Hołowni – jak żyć w zgodzie z resztą stworzenia?

Chrystus obiecał zbawienie tym, którzy w niego uwierzą. Jest to podstawowy warunek życia wiecznego. A co kościół katolicki mówi na temat zwierząt? Czy po śmierci pójdą one do nieba? Czy istnieje coś takiego jak psi lub koci raj? Czy kiedy my jesteśmy w czyśćcu, to nasze zwierzaki są już w niebie? A może w ogóle nie posiadają duszy, a co za tym idzie, umierając, giną bezpowrotnie?

Autor stara się znaleźć odpowiedzi nie tylko na te, ale i wiele, wiele innych pytań. Stawia ich również więcej. Czy bowiem jedzenie mięsa w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele również jest grzechem? A jeśli tak, to dlaczego? No a co z rybami? Czy je również obejmować powinna wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych? Warto tutaj także wspomnieć o tym, że Hołownia jest właścicielem dwóch cudownych psiaków, Grafita i Żelki. Czytelnicy będą mieli szansę znaleźć tu więc wiele o prawdziwej miłości, wierności i przywiązaniu, jakimi darzą nas boskie zwierzęta.

Ale jest tutaj znacznie więcej! Autor dopuszcza do głosu rolników, ekologów i księży. W związku z tym wspólnie szukają odpowiedzi na postawione wcześniej pytania. I ze wszystkich sił próbują ustalić, w jaki sposób możemy na nowo poukładać relacje z innymi stworzeniami naszej planety.

Przypominamy, że nowa książka od Szymona Hołowni będzie dostępna już 29 listopada bieżącego roku. Boskie zwierzęta znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także