Nowa książka od Susan Lewis już we wrześniu!

Nowa książka od Susan Lewis Odkąd odeszła - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Susan Lewis to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Powieść pt. Odkąd odeszła na polskim rynku będzie dostępna od 14 września 21018 roku i przypadnie do gustu wielbicielkom sensacji i kryminałów, z elementami thrillera. Warto tutaj wspomnieć, że Lewis, zanim zajęła się pisaniem książek, pracowała w Hollywood, tworząc scenariusze. I choć robiła zakupy z Jennifer Aniston i od czasu do czasu gościła Nicolasa Cage’a, postanowiła poddać się sentymentom. Tym samym Czytelniczki na całym świecie mają teraz okazję sięgnąć po jej bestsellerowe historie, które wciąż zyskują nowych odbiorców. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowa książka od Susan Lewis – mroczne sekrety, które mogą zabić

Jedną z głównych bohaterek powieści jest Andee Lawrence, była detektyw, której życie osobiste legło właśnie w gruzach. Kobieta rozstała się z mężem. A żeby jakoś przejść ten ciężki okres, rzuca się w wir pracy. Podejmuje prywatne śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia nastolatki. Dziewczyna zaginęła dwa lata temu i do tej pory nie wiadomo, co się z nią stało.

Druga bohaterka to Rowzee Cane, lokalna emerytowana nauczycielka. Kobieta całkiem niedawno dowiedziała się, że ma groźnego guza mózgu. Choć jej stan pogarsza się z dnia na dzień, postanawia nie informować o tym rodziny.

Obie kobiety nie mają pojęcia, że ich drogi się skrzyżują. Wspólnie odkryją wielki sekret, który wpłynie na ich życie. Bardziej, niż początkowo będzie im się wydawać. Są bowiem tajemnice, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Ich odkrycie może grozić śmiercią.

Przypominamy, że nowa książka od Susan Lewis pt. Odkąd odeszła będzie dostępna w sprzedaży już od 14 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom thrillerów, sensacji i kryminałów. Jeśli poszukujecie dobrej książki, która zaskakuje i do ostatniej strony trzyma w napięciu, trafiłyście idealnie. Koniecznie przekonajcie się same!

Przeczytaj także