Nowa książka od Richarda Paula Evansa!

Nowa książka od Richarda Paula Evansa Sprzedawca marzeń - zobacz na TaniaKsiazka.plNowa książka od Richarda Paula Evansa ucieszy wszystkie fanki amerykańskiego pisarza. Ten bestsellerowy twórca zdobył międzynarodową sławę dzięki niepowtarzalnym, ujmującym historiom. Większość jego powieści błyskawicznie wdzierały się na szczyt bestsellerowej listy New York Timesa i zostawała tam przez długie tygodnie. Łączny nakład książek autora sięgnął już 11 milionów i zostały one przetłumaczone aż na 22 języki. A grono Czytelniczek Evansa stale się powiększa!

Dziś mamy przyjemność zaprezentować polskim odbiorcom najnowszą powieść pisarza pt. Sprzedawca marzeń. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Co więcej, jest to pierwsza część zupełnie nowej trylogii! Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tego autora, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości.

Nowa książka od Richarda Paula Evansa – czy sprzedawca marzeń będzie umieć odkupić własne?

Głównym bohaterem powieści jest Charles James, który nie miał łatwego dzieciństwa. Z okresu młodości pamięta jedynie agresję ojca, łzy matki i szukanie obiadu w śmietnikach. Jak każdy, kto jako dziecko dostał zbyt mało miłości, Charles pragnął, aby pokochał go cały świat.

Mężczyzna opuszcza rodzinny dom i zatrudnia się, jako asystent znanego mistrza sprzedaży. A jedyne, czego oczekiwał, to pieniądze, sława i podziw innych. Był bardzo zdeterminowany, więc bardzo szybko piął się po szczeblach kariery. Już wkrótce przegonił mistrza i sam stanął na szczycie. Mógł wtedy powiedzieć, że nareszcie jest szczęśliwy. Ale czy było tak w rzeczywistości? Często to, co bierzemy za szczęście, okazuje się jedynie jego iluzją.

Nagle sprzedawca marzeń zaczął zmagać się z rzeczami, które skutecznie zachwiały jego idealnym życiem. Zaczęło się od złego snu, później ktoś przypomniał mu o krzywdach wyrządzonych innym. I w końcu ostateczna rzecz, która sprawiła, że Charles stracił wszystko w jeden dzień. Lecz tym razem los był dla niego mniej bezwzględny, niż on sam był dla innych. Mężczyzna otrzymał drugą szansę.

Nowa książka od Richarda Paula Evansa pt. Sprzedawca marzeń znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także