Nowa książka od Marcina Ciszewskiego!

Nowa książka od Marcina Ciszewskiego. Mgła - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowa książka od Marcina Ciszewskiego nosi tytuł Mgła i jest już czwartą częścią ze słynnego cyklu pt. Meteo. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom polskich kryminałów, w których można znaleźć polityczne akcenty. Ciszewski po raz kolejny udowadnia, że ma ogromny talent do tworzenia nieprzewidywalnych i zaskakujących historii. Jego sukces nie jest też kwestią przypadku, a grono wielbicieli twórczości autora wciąż się powiększa. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji, by zapoznać się z książkami tego właśnie twórcy, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowa książka od Marcina Ciszewskiego znów zachwyca

Wybory w Polsce wygrała partia opozycyjna, szykują się więc duże zmiany. Podinspektor Jakub Tyszkiewicz dotychczas zajmował stanowisko szefa w Biurze Zwalczania Terroryzmu CBŚ. I nie mógł pochwalić się sympatią urzędującego ministra. Trudno wyobrazić sobie, że nowy szef, któremu będzie podlegał polubi go. Jednak kwestia wspólnych relacji schodzi na dalszy plan.

Podczas lądowania na warszawskim Okęciu rozbija się samolot, wiozący ministra spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej. Zaledwie dzień wcześniej ludzie podinspektora aresztują dwóch terrorystów pochodzących z Bliskiego Wschodu. Ci bez oporu przyznali się, że planowali zamach na terenie stolicy naszego kraju. Zdradzili też jeszcze jedną, ważną informację. Na terenie Warszawy jest jeszcze, co najmniej jedna taka grupa jak oni.

Jakub Tyszkiewicz stara się połączyć katastrofę lotniczą z działaniem terrorystów. W tym przypadku czas jest na wagę złota. Bo już w przyszłym tygodniu do Polski ma przylecieć prezydent Stanów Zjednoczonych. Wpadając w wir pracy, bohater nie zauważa, że również jego bliskim grozi niebezpieczeństwo.

Żona inspektora to światowej sławy malarka, która właśnie stała się ofiarą szantażu. Jednak jej mąż niczego nie zauważa, pochłonięty kwestiami bezpieczeństwa najważniejszych osób w państwie.

Nowa książka od Marcina Ciszewskiego pt. Mgła znajduje się tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy poszukują wciągającej literatury kryminalnej. Autor mimo ogromnego sukcesu nie spoczął na laurach. Dzięki temu Czytelnicy w Polsce mają szansę poznać kolejną odsłonę słynnego cyklu, który zdobył serca tysięcy odbiorców. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także