Nowa książka od Małgorzaty Falkowskiej!

Nagranie - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Małgorzaty Falkowskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Powieść pt. Nagranie będzie dostępna w sprzedaży już od 15 maja 2019 roku i przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi rodzimych sensacji i kryminałów. Małgorzata Falkowska po raz kolejny stworzyła historię, która wciąga i zaskakuje. Aż do ostatniej strony trzyma czytelnika w napięciu, by ostatecznie przewrotnym zakończeniem zaskoczyć nawet najbardziej spostrzegawczego odbiorcę. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest na to idealny moment!

Nowa książka od Małgorzaty Falkowskiej – zanim przeczytacie, upewnijcie się, że nie dostaliście swojego nagrania

Miejscem akcji tej historii jest Toruń. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy zaginęło tu pięciu młodych mężczyzn. Tą trudną sprawą zajmuje się komisarz Maciej Gorczyński. Jednak jedyną poszlaką w śledztwie są tajemnicze przesyłki, które otrzymują rodziny zaginionych. To płyty z krótkimi filmami, na których każda z ofiar przekazuje dziwną wiadomość. „Nazywam się Emil Kwiatkowski. Wiem, że zgrzeszyłem i wiem, że to, co mnie spotkało, jest jedynym dobrem, jakie mogłem wyrządzić na tym świecie”. Lub równie zaskakujące: „Mnie już nie ma, ale wy jeszcze jesteście. Jeszcze! Wesołych Świąt”.

Komisarz Gorczyński doskonale wie, co oznaczają te wiadomości. Mierzy się właśnie z seryjnym mordercą, którego motywy wciąż pozostają niejasne. W związku z tym bohater postanowi włączyć do śledztwa zaprzyjaźnioną jasnowidz Sylwię Trojanowską. Nietypowy duet nie ma zbyt wiele czasu. Muszą jak najszybciej schwytać sprawcę, który śledzi każdy ich, najmniejszy nawet, ruch. Nagrań wciąż przybywa, a szokujące nagłówki gazet przerażają coraz więcej torunian. Mieszkańcy nie czują się bezpiecznie we własnym mieście, a policja działa pod ogromną presją. Wkrótce wizje Trojanowskiej prowadzą do Fundacji LifeTrans, założonej przez jednego z profesorów Collegium Medicum.

Przypominamy, że nowa książka od Małgorzaty Falkowskiej będzie dostępna w sprzedaży od 15 maja bieżącego roku. Powieść pt. Nagranie znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej i kryminalnej.

Przeczytaj także