Nowa książka od Lauren Weisberger!

Nowa książka od Lauren Weisberger. Gra singli - zobacz na TaniaKsiazka.plNowa książka od Lauren Weisberger to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek jej twórczości. Weisberger serca Czytelniczek na całym świecie podbiła kultową już powieścią pt. Diabeł ubiera się u Prady. Teraz po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Najnowsza książka pisarki nosi tytuł Gra singli i na polskim rynku dostępna będzie od 28 lutego 2018 roku. Jeśli zatem uwielbiacie literaturę kobiecą i poszukujecie niezwykle ciekawych i wciągających książek, ta pozycja jest zdecydowanie dla Was. Koniecznie to sprawdźcie!

Nowa książka od Lauren Weisberger – powrót w wielkim stylu

Główną bohaterką powieści jest Charlotte Silver, wschodząca gwiazda amerykańskiego tenisa. Zdaje się jednak, że obecnie przeżywa kryzys. Po druzgocącej porażce na Wimbledonie i doznaniu poważnej kontuzji postanawia zmienić swoją trenerkę, z którą współpracowała od wielu lat. To jednak nie jedyna szokująca decyzja, jaką podejmuje. Kobieta podpisuje kontrakt z Toddem Feltnerem, legendą męskiego tenisa. Całe jej otoczenie jest zszokowane i nikt nie ma wątpliwości, że Silver zawarła właśnie pakt z diabłem. Feltner to nie tylko wymagający i surowy trener. Ma pomysł na to, jak zmienić wizerunek tenisistki, by stała się prawdziwą gwiazdą. Przede wszystkim zależy mu na tym, by Charlotte pozbyła się łatki grzecznej dziewczynki. Kolejnym krokiem jest stworzenie z niej bezlitosnej i bezdusznej maszyny, która raz za razem będzie gromić kolejne rywalki. Wszystkie te kroki mają pomóc bohaterce wspiąć się na szczyt.

Jednak pod wpływem trenera Charlotte Silver zmienia się nie do poznania. Z grzecznej i kulturalnej zawodniczki przeobraża się w wojowniczkę. Wojowniczkę, która i na boisku i poza nim zaczyna grać nieczysto. Zapomina o zasadzie fair play, do niedawna jeszcze tak uważnie przestrzeganej. Jednak wszystko ma swoją cenę i kobieta już wkrótce będzie musiała zdecydować, jak wiele jest w stanie zapłacić za sławę i sukces.

Przypominamy, że nowa książka od Lauren Weisberger pt. Gra singli na polskim rynku pojawi się już 28 lutego bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także