Nowa książka od Colleen Hoover!

Nowa książka od Colleen Hoover Without Merit - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowa książka od Colleen Hoover to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i powieści obyczajowych. New York Times okrzyknął ją wschodzącą gwiazdą w świecie amerykańskiej literatury kobiecej. Nic dziwnego, książki tej autorki cieszą się ogromną popularnością, a każda nowa powieść staje się międzynarodowym hitem. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością Hoover, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Nowa książka pt. Without Merit na polskim rynku będzie dostępna już od 20 czerwca 2018 roku. Przekonajcie się same o fenomenie autorki!

Nowa książka od Colleen Hoover – Without Merit

Główną bohaterką powieści jest siedemnastoletnia Merit. Dziewczyna z pewnością nie może powiedzieć, że jej życie jest normalne. Schorowana matka bohaterki mieszka w piwnicy. Na górze natomiast urzęduje jej ojciec wraz z nową żoną i dziećmi z obu małżeństw. Merit ma również siostrę bliźniaczkę – piękną Honor. Dziewczyna jest chodzącym ideałem. Jest jeszcze jej brat, Utah – nieznośny perfekcjonista. Nic dziwnego, że Merit czuje się ich zupełnym przeciwieństwem. Nastolatka czuje, że ciągle robi coś nie tak, jak powinna. A w dodatku los się chyba na nią uwziął, bo stale przytrafia się jej coś złego.

Jednak najbardziej bolesne okazują się kolejne tajemnice, które skutecznie oddalają od siebie członków rodziny. Merit również zmaga się ze swoim sekretem – zakochała się w chłopaku siostry. Sytuacja staje się na tyle poważna, że zaczyna całkowicie przerastać dziewczynę. Bohaterka rezygnuje ze szkoły, zaszywa się w domu i po cichu „znika z własnego życia”. Wkrótce podejmuje decyzję, by opuścić dom na zawsze. Jednak jej plan kończy się niepowodzeniem. Teraz Merit musi zadecydować, czy da drugą szansę nie tylko rodzinie, ale przede wszystkim, sobie.

Przypominamy, że nowa książka od Colleen Hoover na polskim rynku pojawi się 20 czerwca bieżącego roku. Powieść pt. Without Merit znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także