Nowa książka od Abelarda Gizy – polski komik w natarciu

Nowa książka od Abelarda Gizy Łapy precz od żartów - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Abelarda Gizy to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury faktu i polskich reportaży. Łapy precz od żartów to tytuł, za który odpowiada jedna z najbardziej znanych postaci polskiej sceny komediowej. Abelard Giza jest założycielem i liderem kabaretu Limo. Ponadto widzowie z pewnością kojarzą go także z działalności na scenie stand-up. Prezentowaną dziś książkę stworzył wraz z Jackiem Stramikiem, wieloletnim kolegą scenicznym, który również potrafi rozbawić do łez. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowej literatury faktu, która nie tylko porusza ważne kwestie, ale potrafi także rozbawić, trafiliście idealnie. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli gatunku.

Nowa książka od Abelarda Gizy – Łapy precz od żartów

Czego mogą spodziewać się czytelnicy po prezentowanej dziś lekturze? Z pewnością sporej dawki czarnego humoru, jadowitej ironii, wszelkich sprośności oraz łamania granic smaku i przyzwoitości.

Stramik i Giza robią streaming z rzeczywistości, co dwie doby. Jeden z nich jest anarchistą i abnegatem. I testuje wszystkie dostępne i te mniej dostępne na rynku używki. A przy tym uderza w świętości, bo to pobudza intelekt. Natomiast drugi tłumaczy i tonuje. Choć to wcale nie oznacza, że jest mniej ironiczny. Mimo wszystko najwyżej stawia rodzinę i dzieci. Sceniczny duet doskonały i mieszanka wybuchowa na papierze.

O czym zatem będą opowiadać? Tak naprawdę o wszystkim. Pojawi się tu temat gejów, aborcji, eutanazji, rasizmu, szowinizmu i celebrytów. Nie zabraknie także kwestii narkotyków, głupoty polityków, medialnych kompromitacji, życiowej beznadziejności czy scenicznej sprzedajności i permanentnego niewyspania. Czytelnicy zetkną się również z nędzą social mediów i celebrytozą w oparach mefedronu oraz satyrycznym know-how. A ponadto Kerouac, Palahniuk, Hunter S. Thompson i Paulo Coelho. Netflix, serialoza, hotelowy kac i patostreaming.

Palce lizać! Nie ma tabu, nie ma granic, łapy precz od żartów!

Nowa książka od Abelarda Gizy pt. Łapy precz od żartów znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także