Nowa książka od Michaela Crichtona – Smocze kły!

Nowa książka od Michaela Crichtona Smocze kły - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Michaela Crichtona jest już dostępna na polskim rynku. Mowa tu oczywiście o powieści pt. Smocze kły. Jeśli nazwisko pisarza wydaje się Wam zaskakująco znajome, nic w tym dziwnego! To właśnie jemu Czytelnicy na całym świecie zawdzięczają bestseller pt. Park Jurajski. Jego powieści w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami i zachwycają nawet najbardziej wymagających odbiorców. Najnowszy tytuł autora przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów. Warto dodać, że w Smoczych kłach Crichton przemyca nieco wątków historycznych, które miały ogromne znaczenie dla dziejów ludzkości. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Nowa książka od Michaela Crichtona – porywający thriller i powrót do dinozaurów

Jest rok 1876, Czytelnicy przenoszą się na Dziki Zachód. Tam wojsko amerykańskie prowadzi zaciekłą walkę z indiańskimi plemionami. To również czas, w którym gorączka złota nabiera rozpędu i wszędzie zaczynają pojawiać się miasteczka bezprawia. Właśnie w takiej scenerii toczy się słynna wojna o kości. Dwóch profesorów paleontologii poszukuje skamieniałych szczątków dinozaurów. A w rywalizacji wykorzystują wszelkie możliwe chwyty. Nawet te najbrudniejsze.

W środku tego bezwzględnego świata pojawia się William Johnson. Mężczyzna ma niestety więcej pieniędzy niż rozsądku. Jako fotograf dołącza do ekspedycji światowej sławy paleontologa, profesora Marsha. A wszystko po to, by wygrać nierozważnie zawarty zakład. Jednak badacz szybko nabiera podejrzeń, że Johnson to szpieg nasłany przez wroga, profesora Cope’a. Przy pierwszej okazji porzuca fotografa w Cheyenne, mieście zbrodni i występku. Wydaje się, że bohater nie ma innej możliwości – przyłącza się więc do Cope’a. I to właśnie z nim dokonuje odkrycia o historycznym znaczeniu. Jednak ochrona tego skarbu sprawi, że będzie musiał on stawić czoła kilku najniebezpieczniejszym i najbardziej znanym postaciom Dzikiego Zachodu.

Nowa książka od Michaela Crichtona pt. Smocze kły znajduje się tutaj. Powieść tę gorąco polecamy wszystkim miłośnikom thrillerów, które trzymają w napięciu aż do ostatniej strony. Autor po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i ma mnóstwo pomysłów. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości!

Przeczytaj także