Nowa książka Markusa Zusaka już jest!

Nowa książka Markusa Zusaka - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Markusa Zusaka to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości autora. To także świetna informacja dla każdego wielbiciela literatury młodzieżowej. Najnowsza powieść nosi tytuł Gliniany most i jest już dostępna na polskim rynku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealny moment! Poza tym warto tutaj wspomnieć, że książki Zusaka cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. To jemu odbiorcy zawdzięczają międzynarodowy hit pt. Złodziejka książek. Jego historie w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i przez długi czas zajmują pierwsze miejsca najważniejszych, światowych list. Koniecznie więc sprawdźcie, co tym razem przygotował swoim wiernym fanom.

Nowa książka Markusa Zusaka – Gliniany most, kilka słów o fabule

Głównymi bohaterami książki są bracia Dunbar. Cała piątka mieszka w domu pełnym chaosu i pozbawionym dorosłych. Pewnego dnia, całkiem niespodziewanie, pojawia się ich ojciec. Ojciec, który porzucił chłopców po śmierci matki rodzeństwa. Mężczyzna chce, aby jeden z nich pomógł wybudować mu most. Niespodziewaną i zaskakującą propozycję przyjmuje Clay. Ponieważ od dawna dręczy go tajemnica zniknięcia ojca. Dlaczego jest tak zdruzgotany? I dlaczego musi podjąć się tego niezwykłego wyzwania? Czy nadszarpnięte więzi da się odbudować?

Nowa książka Markusa Zusaka to długo wyczekiwana powieść autora, która w końcu ujrzała światło dzienne. Czytelnicy mogą się po niej spodziewać wszystkiego, co najlepsze. Jest to poetycka, wielowarstwowa, pełna zwrotów akcji i retrospekcji saga rodzinna. Historia, która idealnie odzwierciedla charakterystyczny styl Zusaka. Jeszcze raz gorąco zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną dziś książką. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Na tę historię szczególną uwagę powinni zwrócić wielbiciele literatury młodzieżowej i sag rodzinnych.

Książkę pt. Gliniany most znajdziecie tutaj. Autor, Markus Zusak, po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Historie, które tworzy, wciągają już od pierwszych stron, intrygują i zaskakują. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także