Nowa książka Margaret Atwood!

Nowa książka Margaret Atwood. Grace i Grace - sprawdź na TaniaKsiazka.plGrace i Grace to nowa książka Margaret Atwood, która już doczekała się ekranizacji. Za projekt w postaci miniserialu odpowiedzialni są CBC i Netflix. Nic dziwnego, że powieść ta tak szybko zainteresowała producentów filmowych. Pisarce udało się po raz kolejny stworzyć niezwykle porywającą i przepełnioną emocjami historię. Niemałą zasługą sukcesu jest fakt, że książka ta opowiada o losach prawdziwej postaci. Jej osoba do dzisiaj uznawana jest za jedną z najbardziej tajemniczych i zagadkowych kobiet XIX wieku. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem stworzyła Atwood i czym znów zachwyca Czytelników na całym świecie!

Nowa książka Margaret Atwood po raz kolejny podbija serca Czytelników

Tytułową bohaterką jest Grace Marks, która w 1843 roku zostaje oskarżona i skazana za współudział w brutalnym morderstwie swojego pracodawcy i jego gospodyni. Kobieta odsiaduje wyrok dożywocia, jednak twierdzi, że zupełnie straciła pamięć. Na szczęście są jeszcze osoby, które wierzą w niewinność oskarżonej. Dlatego też decydują się zatrudnić do pomocy dobrze zapowiadającego się specjalistę od chorób umysłowych. Wszystko idzie całkiem gładko, Grace dzień po dniu opowiada swoje wspomnienia, nieubłaganie zbliżając się do tego, z którego zupełnie nic nie pamięta. Czy mężczyźnie uda się odblokować pamięć bohaterki? Czy po tych wszystkich wyznaniach Grace będzie wdzięczna ludziom, którzy chcieli udowodnić jej niewinność?

Nowa książka Margaret Atwood pt. Grace i Grace to bez wątpienia potwierdzenie ogromnego talentu pisarki. Warto tutaj wspomnieć, że jest ona wymieniana, jako poważna kandydatka do Literackiej Nagrody Nobla. I chyba nikt wśród Czytelników nie ma wątpliwości, że byłoby to doskonałe uhonorowanie jej dotychczasowego dorobku. Z każdą nową książką, Atwood udowadnia, że ma jeszcze wiele do powiedzenia. A odbiorcom raz za razem oferuje niezwykle przejmujące opowieści, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Dlatego też, jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Margaret Atwood, to teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie jej najnowszą powieść!

Książkę pt. Grace i Grace znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także