Nowa książka Małgorzaty Rogali już jest!

Nowa książka Małgorzaty Rogali Punkt widzenia - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Małgorzaty Rogali to doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicieli twórczości autorki. Powody do zadowolenia mają także ci, którzy interesują się kryminałami psychologicznymi. Autorka na już na koncie kilka książek, które zapewniły jej uznanie czytelników w całej Polsce. Jej pozycje w błyskawicznym tempie stają się hitami i równie szybko zyskują miano bestsellerów. Trudno się dziwić, ponieważ powieści stworzone przez Rogalę wciągają i trzymają w napięciu aż do ostatniej strony. Rogala zyskała rozgłos dzięki serii opowiadającej o przygodach policjantki, Agaty Górskiej i policjanta, Sławka Tomczyka. Nowa książka Małgorzaty Rogali pt. Punkt widzenia jest właśnie kolejną częścią wspomnianego cyklu. Jesteście ciekawi, jakie wyzwania tym razem pisarka postawiła przed bohaterami? Koniecznie to sprawdźcie!

Nowa książka Małgorzaty Rogali – zło zawsze wraca

Sędzia, orzekający w sprawach karnych, pewnego dnia odbiera przerażającą wiadomość. Jego ukochana córka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Tym samym wyjaśnienie tej makabrycznej zbrodni staje się priorytetem dla policji. W związku z tym Agata Górska zmuszona jest przerwać swój urlop i pilnie wrócić do Warszawy. Już wkrótce śledcza, zagłębiając się w sprawę, odkrywa gęstą sieć zależności i tajemniczych koneksji. Czy przeszłość jej partnera, Sławka Tomczyka, odegra w sprawie jakąś rolę? I czy Agata będzie mogła mu nadal ufać? To niełatwe pytania, na które odpowiedź może okazać się znacznie trudniejsza, niż przewidywała bohaterka.

Nie ma wątpliwości, że nowa książka Małgorzaty Rogali to kolejna pozycja, którą pisarka udowadnia swój talent. To także dowód na to, że autorka nie bez powodu została okrzyknięta mistrzynią kryminału psychologicznego. To już kolejna historia spod jej pióra, która wciąga wartką akcją i nie pozwala czytelnikowi na nudę. Cała powieść aż do ostatnich stron trzyma w napięciu i niepewności, by ostatecznie zaskoczyć odbiorcę zakończeniem. Tutaj nic nie jest takie, jak się wydaje, a żadna sprawa nie jest oczywista i prosta.

Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Małgorzaty Rogali, koniecznie nadróbcie zaległości. Książkę pt. Punkt widzenia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także