Nowa książka od Magdaleny Witkiewicz!

Jeszcze się kiedyś spotkamy - zobacz na TaniaKsiazka.plNowa książka od Magdaleny Witkiewicz to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej pisarki. Powody do zadowolenia mają także wielbicielki beletrystyki i literatury pięknej. Nowa powieść autorki pt. Jeszcze się kiedyś spotkamy będzie dostępna w sprzedaży od 15 maja 2019 roku. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z lekturami Witkiewicz, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie historie pisarki, które skradły serca tysięcy odbiorczyń w całym kraju.

Nowa książka od Magdaleny Witkiewicz – kilka słów o fabule

Adela, Franciszek, Janek, Rachela, Joachim i Sabina wiele razy zadawali sobie pytanie, jakby potoczyło się ich życie, gdyby nie wojna. Każde z nich miało wielkie plany i marzenia. Przeżywali pierwsze miłości i prawdziwe przyjaźnie. Nikogo wtedy nie interesowały, czy ktoś ma nazwisko żydowskie, niemieckie czy polskie. Łączyła ich szczera i bezinteresowna przyjaźń. Jednak okrutna wojna brutalnie przerwała ich szczęście i zmieniła życie.

Wiele lat później, wnuczka Adeli, Justyna, przeżywa kryzys małżeński. To właśnie wtedy poznaje historię swojej babki i jej przyjaciół. Historię, która zmienia Justynę na zawsze. Bo są takie opowieści, które zostają w nas na zawsze. Są także ludzie, których nigdy nie zapomnimy.

Magdalena Witkiewicz stworzyła niezwykle wzruszającą opowieść o różnych obliczach miłości, wykradzionych wojnie. To także historia o życiowych wyborach i rodzinnych tajemnicach, które wpływają na nas bardziej, niż myślimy. Tym samym udowadnia, że to, kim jesteśmy, nie zależy wyłącznie od naszych genów, czy wychowania. Wpływają na to również przeżycia naszych przodków i wszystkie tajemnice, które krążą w naszych rodzinach do kilku pokoleń wstecz.

Przypominamy, że nowa książka od Magdaleny Witkiewicz pt. Jeszcze się kiedyś spotkamy będzie dostępna w sprzedaży od 15 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom niezwykle wzruszających i porywających historii. Gwarantujemy, że przejmujące losy bohaterów poruszą was do głębi i sprawią, że będziecie o nich myśleć jeszcze długo po zakończeniu powieści.

Przeczytaj także