Nowa książka od Macieja Stuhra już niebawem!

Tata Tadzika - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Macieja Stuhra to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników polskiego aktora. Jego najnowsza publikacja pt. Tata Tadzika będzie dostępna w sprzedaży już od 18 października 2018 roku i przypadnie do gustu każdemu, kto lubi polskie reportaże i literaturę faktu. W prezentowanej dziś książce coś dla siebie znajdą także wielbiciele felietonów. Warto tutaj bowiem wspomnieć, że to nie pierwsza literacka publikacja Macieja Stuhra. Ma on już na koncie kilka bestsellerów, które skradły serca tysięcy czytelników w całym kraju. Koniecznie sprawdźcie, co polski aktor tym razem przygotował swoim wiernym fanom.

Nowa książka od Macieja Stuhra – ujmująca lekkość pióra i poczucie humoru

W najnowszej książce Macieja Sthura czytelnicy znajdą felietony, które były publikowane na łamach miesięcznika „Zwierciadło”. W tekstach autor opowiada o swoim doświadczeniu ojcostwa: od momentu tuż przed narodzinami swojego drugiego dziecka, Tadzika, po chwilę, w której syn kończy dwa lata.

Nowa książka od Macieja Stuhra urzeknie nie tylko miłośników twórczości aktora, ale także tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z jego książkami. Tym samym Stuhr potwierdza swój talent i udowadnia, że sukces poprzednich publikacji nie był kwestią przypadku. Autor w sposób umiejętny wykorzystuje słowa i niezwykle obrazowo przedstawia nimi rzeczywistość. Zachwyca nie tylko poczuciem humoru, ale także niezwykłą wrażliwością i bystrym spojrzeniem na świat. Tata Tadzika to bilet na czytelniczy seans, który rozbawi każdego.

 Maciej Stuhr to przede wszystkim znany i ceniony aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy. To także tata dwójki dzieci – 18-letniej Matyldy i 2-letniego Tadeusza oraz przyszywany tata 7-letniego Stanisława. Jak wspomnieliśmy, na swoim koncie ma już kilka literackich publikacji, które okazały się hitem. Nie mamy wątpliwości, że podobny sukces czeka prezentowaną dziś książkę.

Przypominamy więc, że nowa książka od Macieja Stuhra będzie dostępna od 18 października bieżącego roku. Pozycję pt. Tata Tadzika znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim wielbicielom literatury faktu oraz polskich reportaży i felietonów.

Przeczytaj także