Nowa książka I. M. Darkss – Gwiazdy nadziei!

Nowa książka I. M. Darkss Gwiazdy nadziei - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka I. M. Darkss to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Powody do zadowolenia mają również wielbicielki romansów i literatury kobiecej. Najnowsza książka autorki pt. Gwiazdy nadziei będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 2 kwietnia 2019 roku. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Darkss, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. A naprawdę warto! Powieści pisarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Ponadto w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Koniecznie sprawdźcie to same! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowa książka I. M. Darkss – historia, która chwyta za serce

Główna bohaterka, Amara, po latach spędzonych w szkołach z internatem, wraca do rodzinnego domu. Jednak miejsce, które powinno kojarzyć się z miłością i ciepłem, wcale takie nie jest. Dziewczyna nie czuje się tu akceptowana. Nigdy też nie zaznała rodzinnego ciepła czy wsparcia. Jest tylko jeden powód, dla którego tu powróciła. To Jaks. Chłopak, którego pokochała od pierwszego wejrzenia i nigdy nie potrafiła o nim zapomnieć.

Tylko że Jaks to mężczyzna z zupełnie innego świata. Jest teraz zdystansowanym i ironicznym właścicielem salonu tatuażu. Ponadto robi wszystko, by jego relacje z kobietami były krótkie i niezobowiązujące. Ponieważ nosi w sobie piętno bolesnej przeszłości. I wszystko wskazuje na to, że nikt nie jest w stanie przebić się przez pancerz, który budował przez lata. I właśnie wtedy pojawia się Amara. Oboje nie są świadomi tego, że ich drogi splotły się już wcześniej. I miało to miejsce w bardzo drastycznych okolicznościach.

Przypominamy, że nowa książka I. M. Darkss będzie dostępna na naszym rynku od 2 kwietnia bieżącego roku. Powieść pt. Gwiazdy nadziei znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej i romansów. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające miłośniczki gatunku znajdą tutaj coś dla siebie. Ponieważ I. M. Darkss tworzy niepowtarzalne historie, które poruszają serce i na długo pozostają w pamięci czytelniczek. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także