Nowa książka Laurelin Paige!

Pierwszy dotyk to nowa książka Laurelin Paige, która na polskim rynku pojawi się 14 kwietnia 2017 roku. Trudno nie zauważyć, że nadchodzący miesiąc to istny raj dla wszystkich miłośniczek gorących powieści miłosnych. Nic dziwnego, w końcu wielkimi krokami zbliża się wiosna. Wkrótce zakwitną kwiaty i zazieleni się trawa. A to idealny moment, by zacząć spędzać czas na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody, która sprzyja miłosnym uniesieniom.

Nowa książka Laurelin Paige – emocje na najwyższym poziomie

Pierwszy dotyk to książka, która wywoła gęsią skórkę u każdej czytelniczki. I sprawi ona zarówno rozkosz, jak i ból, a przy tym da nie tylko obezwładniające szczęście, ale także przepełni lękiem. To jedna z tych pozycji, po których już nigdy nie będziecie takie same.

Główna bohaterka, Emily Wayborn, pewnego dnia otrzymuje dość nietypową wiadomość. Na poczcie głosowej nagrywa się jej przyjaciółka z dawnych lat, z którą nie miała kontaktu już od dawna. Co prawda w przeszłości były niemal nierozłączne i spędziły mnóstwo szalonych chwil na dzikich imprezach. I chociaż minęło już sporo czasu, odkąd widziały się ostatnio, Emily potrafi dostrzec, że nie jest to zwykła wiadomość. Owszem, z pozoru brzmi wesoło i neutralnie, jednak Amber użyła w niej słowa, które stanowiło ich ściśle tajny kod stosowany w sytuacjach kryzysowych. Instynkt Emily okazuje się niezawodny. Po krótkim rozeznaniu wychodzi na jaw, że Amber zaginęła.

Mimo ogromnej przepaści czasowej, jaka podzieliła dziewczyny, bohaterka jest zdeterminowana, by odnaleźć przyjaciółkę z dawnych lat. Szereg tajemniczych wskazówek naprowadza ją na pewien trop. Podczas śledztwa los na drodze Emily stawia Reeve’a Sallisa. Znany hotelarz i miliarder ma reputację gorącego kochanka i macho. Okazuje się, że kobieta musi go uwieść, aby poznać jego sekrety i miejsce pobytu Amber. Jednak im więcej czasu spędza z mężczyzną, tym bardziej się do niego przywiązuje. Chociaż głos w jej głowie wciąż krzyczy, że to jej śmiertelny wróg, ona nie potrafi oprzeć się jego urokowi.

Czy uda się jej podjąć właściwą decyzję, kiedy przyjdzie decydujący czas?

Nową książkę Laurelin Paige pt. Pierwszy dotyk znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także