Nowa książka od Laili Shukri – powrót w wielkim stylu!

Nowa książka od Laili Shukri Jestem żoną terrorysty - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowa książka od Laili Shukri pt. Jestem żoną terrorysty to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Tym czytelniczkom, które po raz pierwszy mają styczność z jej nazwiskiem, przypominamy, że pisarka tworzy pod pseudonimem. Dlaczego? Tematy poruszane przez nią w książkach nie należą do najłatwiejszych. Co za tym idzie, swoje opowieści o kobietach opiera na własnym doświadczeniu, obserwacjach i ludziach, których spotyka. Bo Laili Shukri to autorka polskiego pochodzenia.  I ze względów bezpieczeństwa nie podaje do wiadomości publicznej prawdziwej tożsamości. Wiemy o niej, że jest żoną szejka ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. I podobno nawet jej mąż nie wie, że pisze. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała swoim czytelniczkom.

Nowa książka od Laili Shukri – wstrząsająca historia Polki, która została żoną terrorysty

Główną bohaterką prezentowanej dziś powieści jest Klaudia. Kobieta właśnie straciła życiową równowagę, a jej świat się zawalił. Nagła utrata pracy i rozpad związku odebrały jej wiarę w dobry los. Aby dojść do siebie, bohaterka wyrusza w podróż do Maroka. To właśnie tam poznaje intrygującego cudzoziemca, który proponuje jej przeprowadzkę do Londynu, gdzie mieszka. Nie mając nic do stracenia, Klaudia zgadza się na to, wierząc w jego szczere uczucia i licząc na szczęśliwe wspólne życie. Szybko jednak okazuje się, że intencje Raszida znacznie odbiegają od jej oczekiwań. Bohaterka staje się częścią dokładnie przemyślanego planu siatki terrorystów. Celem działań grupy jest spłodzenie i wychowywanie kolejnego pokolenia zamachowców-samobójców. Ludzi, którzy będą mieli oddawać swoje życie w imię Allaha.

Nowa książka od Laili Shukri to prawdziwa historia Polki, której miłość została wykorzystana do tworzenia siatki terrorystów. Książka porusza bardzo bulwersujący temat, o którego istnieniu rzadko się mówi. Tym bardziej lektura powieści Laili Shukri jest pozycją obowiązkową. Autorka otwarcie opisuje bezwzględny proceder, którego ofiarą są kobiety również z naszego kraju. Pokazuje to, że terroryzm sięga znacznie dalej, niż nam się wydaje.

Nowa książka od Laili Shukri pt. Jestem żoną terrorysty znajduje się tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe powieści autorki, które cieszą się również wielkim zainteresowaniem.

Przeczytaj także