Nowa książka Katarzyny Grocholi niebawem!

Nowa książka Katarzyny Grocholi ucieszy wszystkich wielbicieli twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośnicy rodzimych kryminałów i literatury sensacyjnej. Powieść pt. Zranić marionetkę będzie dostępna w sprzedaży od 29 maja 2019 roku i zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów gatunku. Tym samym Grochola po raz kolejny udowadnia, że jej sukces nie jest kwestią przypadku. Nowa historia trzyma w napięciu aż do ostatniej strony i zaskakuje czytelnika. A warto tutaj wspomnieć, że jest to pierwsza w karierze Grocholi powieść kryminalna. I jak się okazuje, autorka bardzo dobrze poradziła sobie w nowym gatunku. Jesteście ciekawi, co tym razem pisarka przygotowała swoim wielbicielom? Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowa książka Katarzyny Grocholi – miłość, nienawiść, stare grzechy i nowe zbrodnie

Akcja toczy się w obecnej Warszawie. W jednym z luksusowych apartamentów znaleziono ciało znanego biznesmena. Po Nowa książka Katarzyny Grocholi - kup na TaniaKsiazka.ploględzinach policja jednoznacznie orzeka, że było to samobójstwo. Wkrótce jednak dochodzi do kolejnych, tajemniczych zgonów. W związku z tym śledczy muszą wziąć pod uwagę, że za wszystkim może stać morderca. Sprawą zajmuje się Natan, doświadczony policjant i jeden z ostatnich mężczyzn z zasadami. Do pomocy policyjna „góra” przydzieliła mu młodą antropolog, Weronikę. Kobieta pisze właśnie pracę doktorską na temat samobójstw. Szybko wychodzi na jaw, że oboje zmagają się z uporczywymi i mrocznymi demonami przeszłości. A poza tym nowe śledztwo zaprowadzi ich w rejony, których nawet nie byli w stanie sobie wyobrazić. Czy w plątaninie coraz bardziej przerażających zdarzeń Natanowi i Weronice uda się odkryć prawdę?

Nowa książka Katarzyny Grocholi to porywająca i wielopoziomowa opowieść o dobru i złu, o nienawiści i miłości, a także o tym, jak trudno czasem jedno odróżnić od drugiego.

Przypominamy, że książka pt. Zranić marionetkę będzie dostępna w sprzedaży od 29 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom rodzimej literatury kryminalnej i sensacyjnej. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj także