Nowa książka Katarzyny Bereniki Miszczuk!

Nowa książka Katarzyny Bereniki Miszczuk - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Katarzyny Bereniki Miszczuk będzie dostępna w sprzedaży już od 15 kwietnia 2020 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki kryminalnych komedii. Ponieważ najnowsza publikacja autorki do takich właśnie należy. Książka nosi tytuł Ja cię kocham, a ty miau i zainteresuje nawet najbardziej wymagające odbiorczynie gatunku. Jesteście ciekawe, czego możecie się spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka Katarzyny Bereniki Miszczuk – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest ilustratorka Ala i jej kot brytyjski, Lord. Czworonogowi wyraźnie nie podoba się to, w jaki sposób żyje jego towarzyszka. W związku z tym postanawia pozbyć się jej narzeczonego i dalej pokierować ich losem w sposób znany tylko sobie. Już wkrótce Ala, nakłoniona przez kota, wyrusza wraz z kilkoma innymi artystami do zlokalizowanego na uboczu dworku, który należy do Stefana. Tam właściciel zapowiedział, że artysta, którego ostatecznie wybierze, otrzyma cały jego majątek. Jak łatwo się domyślić, między zebranymi narasta rywalizacja oraz napięcie. Tym samym już wkrótce w salonie zostaje odnalezione ciało jednego z nich. Czy Lordowi uda się zapobiec nadciągającej katastrofie? I czy niebezpieczeństwo, które zawisło nad Alą, można skutecznie odgonić?

Jedno jest pewne. Czytelniczki znajdą tu fascynującą historię kryminalną, która niejednokrotnie wywoła uśmiech na ich twarzach. Poza tym to powieść dla wszystkich miłośników kryminałów, którzy jednocześnie uwielbiają dobrą i trochę szaloną zabawę. Katarzyna Berenika Miszczuk po raz kolejny udowadnia, że jej krajowy sukces nie jest kwestią przypadku. Ponieważ tworzy zaskakujące i wciągające opowieści. Jej najnowsza publikacja jest tego świetnym przykładem.

Przypominamy, że nowa książka Katarzyny Bereniki Miszczuk pt. Ja cię kocham, a ty miau będzie dostępna w sprzedaży od 15 kwietnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim, którzy poszukują nietuzinkowych opowieści. Poza tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Sprawdźcie to koniecznie!

Przeczytaj także